Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia Profesjonalna obsługa ze strony pani Moniki B. Rzetelność, fachowość,...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pani Monika jest osobą profesjonalną, pośredniczyła w kupnie mieszkania....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pania Monike Brunke. Cala transakcja przeszla konkretnie i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Marcin Pawlak - opinia wątek zamknięty Dramat. Biuro bez zgody właściciela skopiowało prywatną ofertę wraz ze...
~Marcin Pawlak
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Paweł S. - opinia wątek zamknięty W sierpniu korzystałem z usług Agencji Koloseum w zakresie wynajęcia...
~Paweł S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Zuza - opinia wątek zamknięty Konkretnie i profesjonalnie. W czasie sprzedaży czułam się bardzo...
~Zuza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Realistka - opinia wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do klienta, sympatycznie, szybko i konkretnie....
~Realistka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Katarzyna :) - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca Panią Edytę Jakimiak. Bardzo konkretna, punktualna,...
~Katarzyna :)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Nie polecam.Nie jestem zadowolona z obsługi oferty. Nie przekazano przez...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią Edytę Jakimiak! Jest to odpowiednia osoba...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Edytę Jakimiak. Bardzo szybko za pośrednictwem Pani...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią Monikę Gauden. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Kupno mieszkania wątek zamknięty Bardzo polecam p. Monikę Gauden. Pośredniczyła w kupnie mieszkania. Jest to...
~LR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Pani Agata Gajtkowska Koloseum. wątek zamknięty Polecam Panią Agatę, która niedawno pomogła mi przy sprzedaży mieszkania-...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Polecamy Panią Edytę Jakimiak wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Edytą Jakimiak. Pani...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Korzystałam z usług biura podczas sprzedaży swojego mieszkania. Sytuacja o...
~Dominika krycia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Edyta Jakimiak Koloseum Nieruchomości wątek zamknięty Bardzo polecam p. Edytę Jakimiak. Profesjonalna, energiczna, doskonale...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Polecam Panią Edytę Jakimiak wątek zamknięty Profesjonalna opieka nad sprzedażą domu. Lepiej z domownikami nie mogliśmy...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Polecam Panią Edytę Jakimiak wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem polecam współpracę z Panią Edytą...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Szybko i sprawnie znalazłem wymarzone mieszkanie- polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi Pani Moniko Brunki - Szybko i sprawnie...
~Dawid K.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry