Widok

Komis w Wielkim Mlynie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z was orientuje się czy w Młynie istnieje jeszcze komis sukien ślubnych? Słyszałam, że można tam było dostać super suknie po "ludzkich" cenach. A może są jakieś komisy gdzieś indziej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest, ale ma maly wybor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wyglądają ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy szukałam dla siebie sukni byłam w Wielkim Młynie i pani powiedziała mi że oni tylko szyją na sprzedaż i nie przyjmują z powrotem, więc zrezygnowałam i na szczęście dla siebie, bo dowiedziałam się że to Soffi Larso w nowym "wcieleniu". Po tym co się tu naczytałam o tej firmie nie zaryzykowałabym szycia w nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aniamania napisał(a):

> Czy ktoś z was orientuje się czy w Młynie istnieje jeszcze
> komis sukien ślubnych? Słyszałam, że można tam było dostać
> super suknie po "ludzkich" cenach. A może są jakieś komisy
> gdzieś indziej?

To Sofie Larso, wiec radzę Ci uważać:)Nie wiem czy sie orientujesz co to za Pani Agnieszka, oszustka, to cofnij sie do starszych wypowiedzi na forum. I wtedy zobaczysz ile dziewczyn oszukała. Nie daj się nabrać:), i tak przed ślubem jest tyle nerwów:))
Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry