Komisariat Policji V w Gdańsku

Policja

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skradziony samochód wątek zamknięty Został skradziony samochód w nocy na Zabiance, policja olala sprawę,...
~Skradziony samochód
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

jak w PRL-u wątek zamknięty lekcewazace traktowanie petentow przez dyzurnego policjanta. :-(
~kuma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

alkomat wątek zamknięty żenada! nowy piękny komisariat na przymorzu, a nie posiadają nawet...
~mk
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

Szybka akcja.. wątek zamknięty Po telefonie mojej partnerki na typa który zrobił burde na naszej...
~Mnich
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Komendant i dzielnicowy do zwolnienia wątek zamknięty Fatalny komisariat. Pomocy zero. W najprostrzej sprawie takiej jak dobrowolne...
~JohnWayne74
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Nocne zakłucanie ciszy wątek zamknięty Dziś w nocy zadzwoniłem aby zgłosić nocne zakłócanie ciszy, w bloku...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

i ty zostaniesz zlodziejem wątek zamknięty w dniu wczorajszy znalazłem portfel i odnosząc go na komisariat zostaje...
~jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Jestem zaskoczona. wątek zamknięty Kilka h temu zostałam ogłuszona przez niesprawny samochód. Nie miał albo...
~Aleksanra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2013

interwencja-nieudana wątek zamknięty Między zgłoszeniem a przybyciem policji mija godzina. Agresywny mężczyzna...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

kradzież dokumentów wątek zamknięty w ogóle nie chcieli przyjąć zgłoszenia kradzieży dokumentów,twierdząc ,że...
~wściekły
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

jestescie bezradni wątek zamknięty wiele razy dzwonilem w sprawie blokersow i co....??? jestescie żałośni
~malu
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

Brawo Komisariat V wątek zamknięty Dzisiaj mojej córce w tramwaju ukradli telefon, ale miała zainstalowaną...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

brak skutecznośći wątek zamknięty niestety nasza policja z obrońców wybrzeża ma gdzieś obywateli niedawno...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Hałas wątek zamknięty Chciałem zgłosić zakłócanie spokoju w ciągu dnia przez Przychodnię Lekarską (...
~Grzegorz Brzeziński
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2010

Byłem zdegustowany działaniem Pana z dyżurki, Panowie z sekcji wykroczeń natomiast to pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Korzystałem z tego komisariatu jako sprawca wykroczenia. Wszystko zostało...
~klient komisariatu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

cd. Alcomat wątek zamknięty Uważam , że bardzo bobrze zostałeś poinformowany. Spójrz na siebie kolego co...
~Egon
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

Prace nocne na torach kolejowych - praca kafara o godz. 02.00!!! wątek zamknięty niedaleko mnie prowadzone są nocne prace na torowisku PKP. W wyniku czego nie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

matjaca - opinia wątek zamknięty Nie wiem czy był już taki post, ale martwią i śmieszą mnie, warunki w jakich...
~matjaca
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

KP V Gdańsk- Przymorze wątek zamknięty Witam wszystkich oburzonych obywateli.. Myślicie Państwo, że praca...
~ona
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Informacje wątek zamknięty Udzielanie informacji tylko w minimalnym stopniu-brak zaangażowania
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

35

wątków

do góry