Widok

Kompletny początkujący z pytaniami

Cześć chłopaki, wczoraj kupiłem nową rakietę tenisową i dopiero zaczynam się uczyć tenisa. Minie około miesiąca lub dwóch, zanim będę mógł uczęszczać na lekcje ze względu na terminy i egzaminy, a co nie, więc próbowałem ćwiczyć sam, zanim to zrobiłem. Mam kilka pytań na ten temat i zastanawiałem się, czy wszyscy moglibyście mi pomóc! Oglądałem na YouTube filmy o chwytach, a także o podstawowych serwach forhendowych i backhandowych, i nadal jestem zdezorientowany w kilku sprawach

Jakie praktyki mogę wykonywać samodzielnie?

Próbowałem kołysać się w cieniu, ale po kołysaniu nie wiem, czy robię to dobrze, czy źle, a moje nadgarstki są trochę nadwyrężone, czy to normalne?

Jakie koncepcje powinienem mieć na uwadze, kiedy ćwiczę?

Czy jest coś jeszcze, o czym powinienem wiedzieć?

Wielkie dzięki, będę aktualizować, jeśli będę miał więcej pytań, naprawdę chciałbym się poprawić i być dobry w tenisie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć chłopaki, wczoraj kupiłem nową rakietę tenisową i dopiero zaczynam się uczyć tenisa. Minie około miesiąca lub dwóch, zanim będę mógł uczęszczać na lekcje ze względu na terminy i egzaminy, a co nie, więc próbowałem ćwiczyć sam, zanim to zrobiłem. Mam kilka pytań na ten temat i zastanawiałem się, czy wszyscy moglibyście mi pomóc! Oglądałem na YouTube filmy o chwytach, a także o podstawowych serwach forhendowych i backhandowych, i nadal jestem zdezorientowany w kilku sprawach

Jakie praktyki mogę wykonywać samodzielnie?
https://100001.onl/
Próbowałem kołysać się w cieniu, ale po kołysaniu nie wiem, czy robię to dobrze, czy źle, a moje nadgarstki są trochę nadwyrężone, czy to normalne?
https://1921681254.mx/
Jakie koncepcje powinienem mieć na uwadze, kiedy ćwiczę?

Czy jest coś jeszcze, o czym powinienem wiedzieć?

Wielkie dzięki, będę aktualizować, jeśli będę miał więcej pytań, naprawdę chciałbym się poprawić i być dobry w tenisie!

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

do góry