Widok

Komputer cyklu owulacyjnego - opinie

Witam, chciałabym zaczerpnąć opinii o komputerach cyklu owulacyjnego np cyclotest. Zastanawiamy się z mężem nad kupnem, ale nie jesteśmy pewni skuteczności. Co myślicie o metodach naturalnych jeśli chodzi o zabezpieczenie przed ciążą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja go kupiłam, bo staram się obecnie o dziecko. Po porodzie prawdopodobnie zostanę przy jego stosowaniu - podoba mi się. Co prawda stosuję go 2 miesiąc dopiero więc nie wypowiem się co do skuteczności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam LC. Jestem zadowolona ze skuteczności, bardzo fajna sprawa. Żałuję jednak, że nie wstrzymałam bo po chwili wszedł właśnie cyclotest, który jest tańszy a tak samo skuteczny, działa na takiej samej zasadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie jest bardzo skuteczny. Mąż mi przywiózł z Niemiec jakiś rok temu. Póki co nie było wpadki a ja poznałam doskonale swoje ciało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To można go kupić tylko w Niemczech?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, teraz spokojnie można go kupić w Polsce u producenta na stronie internetowej. Przesyłka i tak za darmo z tego co się dowiadywałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej kobietki też chętnie przyłączę się do pytania. Próbowałam sama mierzyć temperaturę, ale niestety wychodzi mi to średnio na jeża, a nie mogę brać tabletek ze względów medycznych. Mam już dziecko i na razie nie planuję kolejnego potomstwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha Ha Ha. Komputer do mierzenia zmiennej? WPADA murowana. Wystarczy stres, zmiana miejsca (wyjazd), alkohol itp. itd i wszystko się rozreguluje. Jak mu przyjdzie ochota to nie będzie czekał aż sobie wszystko pomierzysz. Jak dalej pójdziesz tą drogą to faceta szlag trafi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
W moim przypadku facet to zaakceptował. Była to nasza wspólna decyzja. Chcemy stosować metody naturalne oboje. Mamy ustabilizowane życie, więc jest ok. A mierzy się raz dziennie rano po przebudzeniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Nie każdy facet to wieprz myślący tylko o seksie. A pomysł z npr jest bardzo fajny powiedziałabym, że takie metody jeszcze bardziej zbliżają do siebie partnerów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja go niestety nie używam, ale zainteresował mnie bardzo ten produkt. Z chęcią poczekam na rozwinięcie dyskusji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no fajnie by było, żeby się rozwinęła, ale generalnie tu mało ludzi wchodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie zauważyłam. Cały czas te same osoby piszą. Chyba, zeby przenieść się na inne forum, gdzie wchodzi więcej ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
danka chyba masz rację. Poszperam i poszukam na jakimś forum wątku o komputerach cyklu. Bo to forum jest bardziej lokalne. Zresztą zobaczymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) Jestem posiadaczką tego urządzenia od 4 miesięcy, jestem z gdańska. Więc jakbyście miały jakieś pytania to chętnie odpowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, że można dodatkowo wprowadzić dane o śluzie i stężeniu hormonów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak można. Dzięki temu skuteczność jest jeszcze wyższa :) Ale przy antykoncepcji sama temperatura spokojnie wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MI się wydaje, ze to może skuteczne. I pozwala poznać swoje ciało. Stosuję metodę termiczną już 10 lat i mam 2 planowanych dzieci. Niestety za moich czasów nie było takich komputerków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zaryzykowałam i kupiłam. Jutro powinnam dostać. dam wam znać jak się sprawuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślicie o mikroskopach owulacyjnych? Np kupić takie urządzenie do potwierdzania własnych interpretacji temperatury?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie tak, tylko że jak patrzałam ma minimalnie mniejszą skuteczność bo 98%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to troszkę niższa, ale wydaje mi się, że do potwierdzania wystarczy spokojnie. Przecież swój rozum też mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak robię i czuję się pewniejsza :) Nie chciałabym się pomylić w interpretacjach, a tak to bardzo pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mimo wszystko wybrałam cyclotest. Myślałam o mikroskopie, ale jednak komputer ma wyższą skuteczność, a na tym mi zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ci powiem, ze mam mikroskop właśnie. Afrodytę. A temperaturę mierzę sama. Wyniki moje właśnie potwierdzam mikroskopem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie też dobry sposób. Od dawna tak robisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od jakiś 7 miesięcy. Także skuteczność raczej udowodniona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No rzeczywiście sporo czasu. Więc to też dobra metoda :) Kobietki, które mają mniej pieniędzy będą zachwycone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do cyclotestu to polecił mi go lekarz. Chciałabym stosowac metody naturalne, jednak początki mogą być trudne, a to na pewno mi ułatwi sprawę. Jak uzbieram pieniążki to chyba kupię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam pearly, ale teraz żałuję, nie odpowiada mi. kurczę a dołożyłabym 100zł i miałabym cyclotest ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dlaczego Ci nie odpowiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A szkoda słów. Będę go reklamować, bo czasem nie zapisuje temperatury, dni płodne nie zgadzały się z tym co powiedział mi lekarz. Może trafiłam na wadliwe urządznie, nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No możliwe. A próbowałaś reklamować? Ew. sprzedaj go i kup sobie inny. Jak chciałaś cyclotest to kup cyclotest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio wzięłam ulotkę odnośnie tego cyclotestu od lekarza. Mam problemy z zajściem w ciążę. Będę musiała dobrze to przemyśleć :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katarinka a masz jakieś problemy hormonalne? Miałaś badania? Ile się staracie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Staramy się rok. Wszystkie badania w normie więc nie wiem co jest grane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
katarinka, witaj w klubie ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem załamana...właśnie dlatego chcę kupić komputerek cyklu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie tak rozmawiać sam ze sobą, muszę kiedyś spróbować:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uzywam Pearly 6 miesiecy. Jestem bardzo zadowolona,nie zdarzylo mi sie zebys czegos nie zapamietal.W czerwcu mialam trochę pomiarow opuszczonych,ale pomimo tego poradzil sobie wzorowo:-)Komputerki Pearly,LC i BC sa zarejestrowane jako urzadzenie medyczne.Zostaly przeprowadzone testy,badania kliniczne.Ja moge polecic z calego serca.Nie zawiodlam sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie zgadzalo sie co do dni plodnych z moimi obliczeniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Dwa lata temu kupiłam z oficjalnej strony komputer cyklu baby camp..(planowaliśmy z mężem powiększyć rodzinę)Przez pierwszy miesiąc komputer się uczył, w drugim cyklu( a w pierwszym miesiącu starań) udało mi się zajść w ciąże..gdy tylko dowiedziałam się o ciąży przestałam go używać..teraz córeczka często budzi się w nocy i ciężko mi się zmobilizować do wstawania i do niej i do pomiaru temperatury, a może jeszcze komuś posłuży.. przed wysłaniem skasuję wszystkie swoje dane także będzie jak nowy. Wszystkie inf. ANETA1988-KIELICH@WP.PL..cena z wysyłką 1800zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zaszłam w ciążę już w drugim cyklu to urządzenie naprawdę u mnie zadziałało i czytałam że pomogło już wielu parą fajnie że ktoś coś takiego wymyślił :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry