Widok

Komputery Logos - Beznadzieja czy Norma ??

Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
Cześć

Kupiłem 3 tygodnie temu komputer w firmie Logos we wrzeszczu. Komputer który odebrałem róznił się od mojego zamówienia. Miałem w środku inna grafike oraz hdd niż miałem zamówione. Komputer w ciągu 2 tygodni był już u nich 4 razy bo ciągle są z nim jakieś problemy a oni robią dobrą minę do złej gry. Ja osobiście czuje się oszukany i zwodzony z dnia na dzień. Może ktoś z was ma także jakieś niemiłe doświadczenia z tą firmą bo ja uważam iż grają nie ferr !!!

MIKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
logos to dobre rozwiazanie dla kogos kto nie ceni swojego czasu i nerwow... no chyba, ze sytuacja finansowa zmusza do wybrania tej firmy...

cudow nie ma ... co prawda faktycznie ze wszystkie firmy handluja prawie tym samym sprzetem. Pozostaje jednak jeszcze kwestia jakosci uslug - radze sobie to wbic do glowy:

gdy cos malo kosztuje - to wiekszosci wypadkow MUSI byc gorsze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

marynarz pozna panią (193 odpowiedzi)

Dobry wieczór, Od kilku lat pracuję jako marynarz. Od jakiegoś czasu męczy mnie pragnienie...

Żonaci mężczyźni poszukujący "Przyjaciółek" (94 odpowiedzi)

Może mi ktoś przełożyć na babski rozum jak to jest. Jest się w związku kocha się żonę, szanuje...

Miłość a poligamia (czyt. wierność) (102 odpowiedzi)

Tyle się tu pisze o miłości, jej definicji, ulotności, cudowności, itd. Co sądzicie w takim razie...

do góry