Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry sklep, polecam wątek zamknięty Zaufaliśmy sklepowi z większymi zakupami agd do mieszkania, było mało czasu i...
~Mizel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

ogólnie piąteczka, dla mnie OK sklep wątek zamknięty Miło i fachowo, obsługa pomogła dobrać podzespoły do zestawu i zamówili z...
~Minior
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Odradzam wątek zamknięty Kupowałem tutaj kilka razy(od pendrive\'a po notebooka). Z serwisu sprzętu...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Ogólnie na piąteczkę z plusem wątek zamknięty Ogólnie na piąteczkę z plusem. Miła obsługa, bardzo szybko wysyłają...
~Robixx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

pozytywnie wątek zamknięty polecam - moja wizyta w salonie udana, z zakupu jestem zadowolony, poszedłem...
~Krottel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

sklep ok wątek zamknięty Sklep w sumie bez zastrzeżeń, odbieram tam zamówienia jak kupuję w ich...
~Tremok
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Kajjer - opinia wątek zamknięty Ogólnie oceniam na piątkę - najbogatsza oferta, bardzo duży wybór imho,...
~Kajjer
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Komputronik wątek zamknięty Warto przeglądać sobie promocje jakie mają, można dostać sprzęty taniej niż...
~Radek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

... wątek zamknięty Facet sprzedał mi laptopa bez śrub przy zawiasach, po jakimś czasie rozwalił...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Profesionalny wątek zamknięty Profesionalny sklep komputerowy z kompetentnymi pracownikami. Potrafią...
~MaxT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Dobry sklep wątek zamknięty Sklep dobrze zaopatrzony, jeśli nie ma czegoś na miejscu to można zamówić i...
~marko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Cwaniactwo wątek zamknięty Sprzedawca ogranicza się wyłącznie do sprzedania towaru. Po zgłoszniu usterki...
~Naiwny Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Dziś zakupiłam laptopa i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że poziom cen do...
~ana_belle
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2011

SS - opinia wątek zamknięty Super punkt w Centrum trochę teraz krótko otwarty kupiłem tam K. Graficzną...
~SS
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

14

wątków

do góry