Widok

Koncentrator tlenu?

Od jakiegoś czasu bardzo popularna jest tlenoterapia. Z tego co wiem to stosuje się ją przy leczeniu chorób układu oddechowego. Ale również pomaga w leczeniu migreny. Czy ktoś z Was może z tej terapii korzysta i może podzielić się opinią. Wiem, że Oterapia ma koncentratory tlenu do tlenoterapii domowej. Jest też urządzenie przenośne. Czy ktoś może ma na własność taki sprzęt i może podzielić się opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tlenoterapia jest zalecana w wielu przypadkach. Mogą z niej korzystać dorośli, dzieci i osoby starsze. Działa wspomagająco nawet w przypadku odtruwania organizmu po zatruciu alkoholowym. Wiele osób poleca terapie tlenem przy migrenie. Należy jednak pamiętać, że tlen to lek. I należy przestrzegać zaleceń. Na 24medyczny.pl/kategoria-produktu/inhalacje-i-tlenoterapia/koncentratory-tlenu te koncentratory o których wspominasz są w promocji. A obecnie wypożyczenie nie jest możliwe. Warto taki sprzęt posiadać w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Covida Sars!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo informacji znajdziesz na https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/koncentratory-tlenu/. Mi osobiście pomogło, może nie jakoś szczególnie ale poprawa była widoczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

do góry