Widok

Konsultant Ślubny Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, pomorskie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem ciekawa Waszych opinii dotyczących konsultantów ślubnych. Czy zlecilibyście w całości lub części przygotowanie swojej wielkiej uroczystości doświadczonym doradcom? Co decyduje o zatrudnieniu takich specjalistów a co powoduje, że nie skorzystacie z ich usług?
GABRIEL Gustowne Wesele - Konsultanci Ślubni
Profesjonalna organizacja ceremonii ślubów i przyjęć weselnych
Warszaty dla Narzeczonych
biuro@gustownewesele.pl
www.gustownewesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie jest miejsce na reklamę!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli reklama jest nienachalna i nie powtarza się kilkanaście razy tego samego dnia to ja jestem jak najbardziej za tym aby tutaj się reklamować.
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Celem tego postu nie jest reklama.
Czy niezależnie od tego czy użytkownik jest czy nie jest zalogowany pojawić się musi zawsze jakaś krytyka? Serdecznie proszę o wypowiedzi dotyczące pytania.
Miło pozdrawiam.
GABRIEL Gustowne Wesele - Konsultanci Ślubni
Profesjonalna organizacja ceremonii ślubów i przyjęć weselnych
Warszaty dla Narzeczonych
biuro@gustownewesele.pl
www.gustownewesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja osobiście swojego wesela nie dałabym organizować firmię, bo to dla mnie było bardzo fajne doświadczenie:) zwłaszcza,ze robiliśmy to razem z mężem a nie ja samam musiałam się tym zajmować. Poza tym mieleiśmy na to czas. Niemniej jednak są pary, które nie mogą sobie pozwolić na osobiste dopilnowanie wszystkiego albo wyszukiwanie ofert z braku czasu albo dlatego,że mieszkają gdzieś indziej. Pozatym dla niektórych takie załatwianie samemu może być stresujące. Dla niektórych ale nie dla wszystkich moze to być dobre rozwiązanie.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Ja osobiście jestem za. Niedawno skorzystałam z konsultacji i bardzo zadowolona jestem z oferty. Zaoszczędziłam sporo czasu na szukanie i mam nadzieje, że moje wesele jak i ceremonia ślubna zostanie w pamięci na długie lata nie tylko NAM ale również gościom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja raczej nie powierzyłabym organizacji wesela firmie. Ogromną przyjemnośc sprawiało mi wybieranie zaproszeń, winietek, dekoracji kościoła, alkoholu, ustalanie menu. Miałam na to czas. Zespół tez wybierałam sama. Być może łatwiejby mi było gdyby taki konsultant ślubny pokazywał mi na pierwszym spotkaniu przykładowe nagrania z wesela, dla wyboru zespołu czy sali. To napewno jakiś plus, Mnóstwo czasu straciłam na szukanie tych sal w internecie. Jednakże jeszcze więcej na objeżdzanie tych sal, w tej kwesti nie zufałabym konsultantowi. Inny plus to to że trochę nerwów sprawiło mi brak pewności czy np. Pan którego wynajęłam do puszczenia gołebi przez internet napewno przyjdzie. Rozumiem że z takim konsultanem miałabym większą pewność. Aha mnóstwo czasu zajeło mi odmiana nazwsik do zaproszeń, wiec myslę ze ten konsultant sam by się tym zajął.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga "silen". W przypadku skorzystania z pomocy wedding plannera wyboru ZAWSZE dokonuje Klient - jeśli jest inaczej to na pewno nie mamy doczynienia z konsultantami ślubnymi. Zadaniem konsultanta jest przedstawienie ofert zbieżnych z oczekiwaniami Klienta - decyzję dotyczącą konkretnego wykonawcy, usługodawcy podejmuje Klient. Prawdziwy konsultant posiada zarówno próbki dźwiękowe, jak i video prezentowanych zespołów, w bazie poza szczegółowymi informacjami o lokalizacjach na przyjęcie weselne ma zdjęcia, nawet takich szczegółów jak standardowo stosowana w danym miejscu zastawa stołowa i wygląd toalet. Różnica z objeżdżaniem sal jest taka, że spośród przestawianych ofert Klient wybiera kilka swoich typów - wówczas konsultant organizuje spotkania z managerami wybranych lokalizacji. Odpowiedzialność za pracę posczególnych wykonawców bierze konsultant, tj. jego zmartwieniem jest znaleźć odpowiednie rozwiązanie jeśli zaistnieje jakakolwiek awaryjna sytuacja.
Dziękuję bardzo za wypowiedź "silen".
GABRIEL Gustowne Wesele - Konsultanci Ślubni
Profesjonalna organizacja ceremonii ślubów i przyjęć weselnych
Warszaty dla Narzeczonych
biuro@gustownewesele.pl
www.gustownewesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia w działalności !Z mojego skromnego 20-letniego doświadczenia wynika,że WSZYSCY są zainteresowani pomocą konsultantów.Problem polega tylko na tym,że ZA DARMO.Wielokrotnie udzieliłem informacji dodatkowych oprócz mojego zespołu MASSUANA dotyczących kamerzystów,fotografów,zdobienia i wynajęcia sal i pojazdów,wizytówek,organizacji noclegów itp.Rozdałem tysiące wizytówek.Naraziłem się na negatywne komentarze,że wtrącam się np.do tego,że na stołach napoje powinny stać w szklanych dzbankach a nie w plastikowych PET czy wino stawia się do obiadu a wódkę po obiedzie.W branży weselnej nie ma niestety miejsca na profesjonalizm,opanowali ją oszuści i cwaniaczkowie a Pary Młode,które robią imprezę tylko raz w życiu są na każdym kroku robione "w trąbę".Byle jak,aby było tanio.Wystarczy poczytać opnie na forum o cenach np. DJ za 800 zł (???),DOBRY zespół 3-osobowy 2500 zł (4 piosenki z dyskietki kupionej przez internet,przerwa 20 minut i wódeczka,każda dodatkowa piosenka na życzenie i oczepiny płatne,choć w umowie tego nie było,zespół trzeba przywieźć i odwieźć ze sprzętem własnym samochodem),fotograf robi zdjęcia za 1500 zł a po weselu okazuje się,że trzeba dopłacić drugie tyle,bo przecież trzeba je wywołać itp.Najbardziej rozbawiły mnie zachwyty nad trzema zespołami,w których "grają" 2 osoby a pozostałe to statyści do włączania dyskietek i płyt.Musieli nauczyć się trzymać ręce na instrumentach aby udawać,że grają.Słuchałem ich demo,wszystkie mają te same aranżacje.O głosach lepiej nie wspominać.Przypadek sprawił,że 2 kamerzystów było na imprezach w Gdańsku i Pruszczu.Przy montażu okazało się,że śpiewała na nich równocześnie ta sama wokalistka!Która z płyty,nie wiadomo,może obie,a trzecia gdzie indziej? Firma z zespołami,która jest na tym forum często wymieniana, podpisuje kilkanaście umów na jeden termin,choć ma tylko kilka zespołów.Wczoraj mieli wszystkie wolne zespołu na czerwiec tego roku,jak sprawdziła Para Młoda,z którą rozmawiałem.2 tygodnie przed weselem następuje szantaż cenowy,Młodzi zostają poinformowani np. o fikcyjnym wypadku zespołu czy ciąży wokalistki z informacją,że dopłacając 1000 zł będą mieli jeszcze lepszą kapelę.Uśmiecham się jak czytam na forum określenie na dwie grające osoby orkiestra czy zespół ,a to jest duet...i porównanie cen.W Trójmieście działa orkiestra za 3 tysiące-jeden człowiek grający na kilku instrumentach,bardzo zdolny zresztą.Ponieważ kilka trójmiejskich zespołów nie wymienianych na tym forum z nazwy ,gra prawie co tydzień na weselach za 6-8 tys zł mam pytanie,kto byłby zainteresowany PROFESJONALNĄ obsługą muzyczną swojej uroczystości?To nie jest reklama,chciałbym usłyszeć zdanie osób,które dopiero się przygotowują do najważniejszego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To może wypowiem się ja jako przyszły "Pan Młody"...

Zarówno jeśli chodzi o zespół jak i o profesjonalną pomoc w planowaniu uroczystości weselnych... niestety często kluczową rolę odgrywają względy finansowe...

Pomimo jak największego uznania i docenienia talentu np. wspomnianych powyżej zespołów grających za 6-8 tys. czy nawet więcej... oraz naprawdę domyślam się ze są to nie lekko zarobione pieniążki...

ALE...

Mnie np. nie było by stać na zespół za 10 tys. i drogą kompromisu apropo jakości w stosunku do ceny wybiorę jakąś tańszą ofertę...

Więc takie wybory nie zawsze są kierowane złym gustem "Młodych" ale poprostu zasobnością portfeli...

Natomiast jeśli chodzi o Doradztwo Ślubne to myślę że wiele Par nie kożysta z tego rodzaju pomocy jeśli nawet nie ze względów finansowych, to dlatego iż straszną frajdę sprawia im właśnie to wyszukiwanie, dowiadywanie się, wybieranie...

Nie oszukujmy się dla większości jest to jedyna taka chwila w życiu... i jeśli ktoś posiada dostateczną ilość wolnego czasu to z przyjemnością bedzie chciał się sprawdzić w tej roli samodzielnie...

Pozdrawiam! :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja się tak trochę przychylę do zdania massuany - tak trochę tylko.

Uśmiałam się ;-) Faktycznie tak jest

Z jednej strony taka frajda wyszukiwanie ofert itp., a z drugiej i tak korzystamy z takich niby konsultantów, tzn. pytamy zespół, czy zna jakichś fotografów, pytamy właścicieli restauracji, czy znają kogoś, kto dekorację w kościele robi, pytamy operatora kamery, czy nie zna może kogoś, kto na ślubach śpiewa itp.

Ja tam bym skorzystała z konsultanta, bo szukam sali i znaleźć nie mogę, a nie uśmiecha mi się objazd terenu bez konkretnych namiarów na sale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wypowiedź "massuana".
Jeśli usługi konsultantów miałyby być za darmo to proszę się zastanowić gdzie pojawią się ukryte koszty. Oczywiste jest, że jako doświadczony zespół w branży przy okazji przekazuje Pan wizytówki innych wykonawców - z całym szacunkiem, ale nie ma to żadnego związku z profesją konsultanta ślubnego. Konsultant bierze odpowiedzialnośc za wszystkich zakonktraktowanych wykonawców, pondato prezentuje pełną ofertę wraz z materiałami multimedialnymi, nie ogranicza się do przekazania kontaktu. Uważam, że najwyższy czas aby w branży ślubnej zapanował profesjonalizm. Są niewątpliwie firmy, które Pan tak jednoznacznie nazywa, ale jest podobnie w każdej branży. Zgadzam się, że jeśli jedynym kryterium oceny usługodawcy jest cena (niska cena!) to rzadko gwarantować to będzie wymagany poziom jakości. Co do pseudo agencji muzycznych - część działa fachowo, inne nie. Duety, tercety, dyskietki - to znowu jest podyktowane cenami - z reguły takie "formacje" są tańsze od 4-5 osobowego zespołu grającego w pełni na żywo. Decyzja jak wiemy należy do Klienta.
Pozdrawiamy
GABRIEL Gustowne Wesele - Konsultanci Ślubni
Profesjonalna organizacja ceremonii ślubów i przyjęć weselnych
Warszaty dla Narzeczonych
biuro@gustownewesele.pl
www.gustownewesele.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej chwili przekazuję tylko wizytówki firm,bo nie chcę brać odpowiedzialności za innych.Wielokrotnie zdażało się,że fotograf czy kamerzysta dzień wcześniej dzwonił i pytał o dodatkowe pieniądze,bo będzie padał deszcz,czy widział salę i trzeba ustawić dodatkowo 3 kamerę.Nawet podczas imprezy były problemy z podwykonawcami.Fotografowie śmiali się,że po imprezie ludzie będą musieli więcej zapłacić.Szczytem chamstwa było zdobienie kościoła,w którym graliśmy na ślubie i oszczędzanie na kwiatach,aby było taniej,a Młodzi i tak się nie zorientują.Działalność konsultanta to prosta droga do zawału serca,za 2 tysiące szkoda nerwów.Pozdrawiam i życzę sukcesów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezłe rzeczy piszecie ale te firmy to chyba też są różne, jedne bardziej profesjonalne inne niestety nie. Ale będąc przyszłą panną młodą to po tych wypowiedziach bym się zastanowiła albo bym bardzo sprawdziła z kim mi przyjdzie współpracować. My jesteśmy w bazie kilku tego typy firm ale wydaje mi się,że wszystko z nimi w porządku:) Wprawdzie to nie są firmy z trójmiasta
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście, zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią PabelloRulez.
Po pierwsze w większości Par Młodych pierwszą rolę w wyborze odgrywają finanse. Jednak konsultant powinnien mieć w swojej ofercie usługodawców z każdej "półki" - od tych najtańszych, ale jednak oferujących niższy poziom, do tych najdroższych, ale zarazem najlepszych (oczywiście nie zawsze cena mówi o poziomie usługi).
Po drugie - rzeczywiście organizacja własnego ślubu i wesela sprawia wiele radości, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na dostępny czas lub miejsce przebywania. A i z braku doświadczenia podczas organizacji mogą wyjść różne "kwiatki", o których konsultant nie zapomni. Uwierzcie mi, że podczas mojej dwuletniej (może nie za długiej, ale jednak) działalności związanej z wynajmem aut do ślubu, widać dokładnie stres Pary Młodej, a częściej Panny Młodej. I nie chodzi mi tu o stres z samego faktu zamążpójścia, a związany z organizacją samego ślubu i wesela.
Właśnie również po to jest konsultant, aby ten dzień był jak najmniej stresujący - oczywiście dla Pary Młodej.

Patrząc na obecne doświadczenie i to w jaki sposób organizowaliśmy 8 lat temu swój własny ślub, teraz skorzystalibyśmy z usługi konsultanta, jeśli nawet nie w pełnym wymiarze to w części, co napewno zaoszczędziłoby wiele stresów.
Jednak jeśli ktoś ma duuużo czasu, wytrwałości w poszukiwaniach i lubi to robić, to zgadzam się, że taka organizacja może sprawiać przyjemność i dać późniejszą satysfakcję z tego co się zrobiło.
imageimage
Wedding4you-konsultant ślubny
Profesjonalna organizacja wesel-ślubów
http://www.wedding4you.pl

Ekskluzywne limuzyny
http://www.limuzyny-pomorze.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i właśnie dlatego "massuana" konsultant ślubny powinien być też na ceremonii ślubnej w kościele/USC i na przyjęciu weselnym. Koordynacja w dniu ślubu i wesela jest równie ważna jak sama organizacja - zadaniem konsultantów jest odpowiednia koordynacja działań wykonawców, egzekwowanie ustaleń z umów i dbanie o właściwy poziom wykonania usług - w tym ważnym dniu nie powinno to być zmartwieniem ani P. Młodej ani tym bardziej rodziny czy gości. Przykre, że spotykał się Pan z takimi wykonawcami - świadczy to o ich nieprofesjonalnym podejściu do realizacji umów. Pozdrawiam i zapraszam forumowiczki do dzielenia się swoimi opiniami.
GABRIEL Gustowne Wesele - Konsultanci Ślubni
Profesjonalna organizacja ceremonii ślubów i przyjęć weselnych
Warszaty dla Narzeczonych
biuro@gustownewesele.pl
www.gustownewesele.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to wychodzi cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej sama się zorientuj. Napisz zapytanie do kilku firm. Nie mozna napisać ile konkretnie bedą kosztowały takie usługi ponieważ wszystko zależy od tego jakie duże jest wesele oraz jak sama to widzisz. Ile chcesz atrakcji.
Ze swojej strony proponuje kontakt z Asią i Anią : http://sercadwa.eu/index.php/kontakt/ . Dziewczyny kontaktowe, autentycznie lubia to co robią . Jestem zadowolona z tego jak wszystko zorganizowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ceny są ustalane indywidualnie, to zależy od ilości "pomocy" jaką konsultant ma wykonać. Cena i pomoc konsultanta często jest nieoceniona, a szczególnie koordynacja. Nie musisz się martwić w dniu ślubu, że coś nie wyjdzie, bo zajmie się tym profesjonalista ;) Konsultanci wiedzą kto proponuje zbyt wysoka cenę za swoje usługi, a z kogo warto skorzystać, bo cena równa się jakości ;) Na naszej stronie w zakładce "Jak pracujemy" możesz pobrać Ankietę Pary Młodej, wysłać nam, a my ją wycenimy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja początkowo wahałam się ze względu na dodatkowy wydatek, ale prowadzę działalność więc czas który poświęciłabym na organizację wesela mogłam poświęcić na pracę i to mnie przekonało. Niemniej jednak miałam konsultantkę z Krakowa, z Pracowni Artis i gdybym jeszcze raz miała wychodzić za mąż :D też bym wynajęła konsultantkę, bo przekonałam się ile latania i załatwiania mnie ominęło i pewnie nerwów w dniu ślubu czy ktoś nie nawali. Mogłam się skupić na tym co najważniejsze, także polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry