Widok

Korepetycje- matematyka, fizyka, biologia, polski, historia- Zaspa- UWAGA

Zaspa Temat dostępny też na forum:
Szanowni Rodzice,
Zwracam na uwagę na małżeństwo z Zaspy z ul. Pilotów oferujące korepetycje z matematyki, fizyki, biologii, polskiego, rosyjskiego, niemieckiego, angielskiego, historii i WOSu w cenie 65 pln. Oferują korepetycje jako nauczyciele, egzaminatorzy, również na poziomie matury rozszerzonej. Znają się podobno na wszystkim. Jak się po czasie okazuje, jest to 65 pln/ 45 minut, zajęcia odbywają się w kuchni nierzadko w 5 uczniów, którzy przerabiają różne przedmioty ze szkoły podstawowej i klasy maturalnej!!!
Pan występuje w ogłoszeniach pod dwoma imionami i trzema numerami telefonów. W zależności od przedmiotu ma inne imie i inny numer telefonu.
Nie dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest progres. Wycofali ogłoszenia- chociaż to dobre. Żeby jeszcze udzielali korepetycji zgodnie ze swoim wykształceniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety- jest gorzej, część przedmiotów podskoczyła do 70 pln.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A "małżeństwo" podatki płaci ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adres sie zgadza. tylko inny przedmiot niż te powyżej wymienione. chyba się nacięłam. szkoda że nie można komentować / ostrzegać przy samych ogłoszeniach na trójmieście. na forum trafiłam pierwszy raz i przez przypadek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego nie ogłaszają się np. na e-korepetycje, gdzie można wpisywać komentarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100% z opinią. Niestety to zwykli naciągacze. Dałam się nabrać. Córka chodziła na korepetycje z chemii i biologii bodajże 3 lata . W szkole ciągle 2 albo 1(liceum). Na moje pytanie dlaczego córka tak słabo sobie radzi w szkole pani odpowiadała a jest naprawdę przemiła w rozmowie że to wina nauczyciela że córka świetnie sobie radzi u niej na korepetycjach. Niestety uwierzyłam, córka też. Matura ledwo zdana. Proszę omijajcie tych korepetytorów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci Państwo nadal uczą wielu uczniów, różnych przedmiotów czasem w jednym czasie po 3-4 osoby i cenią się bardzo wysoko. Po dwóch zajeciach córki wyczulismy z mezem, ze to nie są prawdziwi nauczyciele, ze coś nie gra, ze podają się za nauczycieli ze szkol gdzie faktycznie nie pracują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Kamil vel Krzysztof ( podobno historyk z wykształcenie, 'udziela korków z matmy'- o zgrozo) zapytał mnie gdzie uczy się mój syn i z kim ma matematykę. Po mojej odpowiedzi powiedział, że zna tego nauczyciela, razem nawet uczyli. Niestety gdy spytałem nauczyciela mojego syna, czy zna takiego delikwenta- kategorycznie zaprzeczył. To o czymś świadczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzien dobry. Czy ten Pan Krzysztof ogłasza sie na olx? I uczy fizyki? Bo szukam korków z fizyki i znalazlam ogloszenie jakiegoś Krzysztofa i nie chciałabym sie naciąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry