Widok
Korzystalem........
Przyjechala Daewoo Nexia z polamanym zderzakiem , w bagazniku byla duza butla gazowa i balagan ,takze rzeczy mialem na kolanach......
bez komentarza......
bez komentarza......
Moja ocena
TSD Skorpion
kategoria: Przewóz osób
jakość usług: 1
bezpieczeństwo: 1
terminowość: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6