Widok

Korzystanie z pasów piersiowych do pomiaru tętna w zimnie

Jakie są sposoby na zapewnienie przewodności pasów piersiowych podczas mroźnej i suchej zimy? W większości sezonów po prostu zwilżam elektrody wodą i to wystarczy. Zimą, kiedy jest sucho i zimno, a ja mam na sobie kilka warstw odzieży odprowadzającej wilgoć, nie mogę uzyskać dobrego odczytu tętna z mojego paska na klatkę piersiową Polar H9. Niedawno kupiłem elektrożel, myśląc, że to pomoże, ale zbyt wysechł podczas mojego biegu i okazał się niewystarczający do utrzymania przewodzenia paska. Czuję, że nie ma na to realnego sposobu i po prostu muszę przestać myśleć o moim HR i oprzeć się na wysiłku, ale zastanawiam się, czy ktoś miał z tym doświadczenie i ma rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie są sposoby na zapewnienie przewodności pasów piersiowych podczas mroźnej i suchej zimy? W większości sezonów po prostu zwilżam elektrody wodą i to wystarczy. Zimą, kiedy jest sucho i zimno, a ja mam na sobie kilka warstw odzieży odprowadzającej wilgoć, nie mogę uzyskać dobrego odczytu tętna z mojego paska na klatkę piersiową Polar H9. Niedawno kupiłem elektrożel, myśląc, że to pomoże, ale zbyt wysechł podczas mojego biegu i okazał się niewystarczający do utrzymania przewodzenia paska. Czuję, że nie ma na to realnego sposobu i po prostu muszę przestać myśleć o moim HR i oprzeć się na wysiłku, ale zastanawiam się, czy ktoś miał z tym doświadczenie i ma rozwiązanie https://1921681001.id/.

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Jak tworzyć dzwonki do połączeń (3 odpowiedzi)

Pierwsza usługa dzwonków komórkowych do pobrania została stworzona w Finlandii w 1998 roku i...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

do góry