Widok
ja mysle ze chodzi Ci o akt chrztu;) bo on jest potrzebny do spisana protokolu , my mielismy jeszcze swiadectwo z religi i to wystarczylo reszte mamy doniesc pozniej :) a co do spisania protokolu do bylismy w tych godzinach co jest czyna parafia bez umawiania ale leipej przyjsc w miare wczesniej bo to zajmuje prawie godzinke :)