Widok

Koscioł Bozego Ciala na Morenie

Wesele Morena Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktos z was ma ta slub???Jest moze ktos z 2 sierpnia 2008 :) chodzi o dekoracje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś jeszcze jest z parafi Bożego Ciała?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylabym zobowiazana jakbys wkleila :) albo przeslij mi jak mozesz oczywiscie asia3w@wp.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, proboszcze jest na wszystko otwarty :) jeśli chodzi o muzykę to musicie wcześniej wszystko umówić z organista, żeby potem nie było żadnych niedomówień. kościół stroiła nam p.bernadetka - ona zajmuje się kwiatami w kościele :) jak bede miała chwilke to wkleje kilka zdjęć.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!!!
mam pytanie, czy proboszcz zakazuje czegos? tzn. chodzi mi o np. rzucanie ryży, skrzypaczke w kosciele,?? aha i mieliscie jakas firme do strojenia kosciola??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem z tej parafii :) ale juz po ślubie :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byliscie juz u ksiedza?
spisaliscie te wszytskie papiery?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę tam przygotowywała oprawę na ślub 12.07.2008 na 12.00
Nasze prace można obejrzeć na www.glorioza.net
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jest jeszcze ktos z naszej parafii ? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję dekorację kościoła
zainteresowanych proszę o kontakt na meila
pozrdawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze nie trzeba sie umawiac, wystarczy przyjsc w godzinach otwarcia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasza kolezanka z forum AGATA82R bardzo podobaja mi sie jej dekoracje :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikita a kto bedzie sie zajmowia wystrojem kosciola u Ciebie procz tej pani od kwiatkow na oltarz:P ??masz kogos do pomocy??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mysle ze chodzi Ci o akt chrztu;) bo on jest potrzebny do spisana protokolu , my mielismy jeszcze swiadectwo z religi i to wystarczylo reszte mamy doniesc pozniej :) a co do spisania protokolu do bylismy w tych godzinach co jest czyna parafia bez umawiania ale leipej przyjsc w miare wczesniej bo to zajmuje prawie godzinke :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na stronke www.agata-dekoracje.pl.tl
Agata-Derkoracje

tel. 508 414 614
email: info@agatadekoracje.pl
www.agatadekoracje.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć ja biorę ślub w kościele na Morenie msza jest na 16:30 protokołu jeszcze nie spisywaliśmy chcemy to załatwić jeszcze w tym tygodniu jak się uda
aha mam pytanie czy trzeba wcześniej się umówić na spisanie protokołu czy można pójść tak jak jest otwarta kancelaria ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze sa jeszce jakies dziewczyny z Moreny?? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie aktem biezmowania tylko urodzenia... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)) my tez z proboszczem w szybkim tempie spisywalismy :DD

jak moge wam doradzic, to dogadajcie sprawę tacy na slubie... my nie dogadalismy, a wg. mnie juz na slubie powinni odpuscic to, w koncu my tez dajemy ofiarę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0