Widok

Kościół w Bojanie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj rozmawialiśmy z proboszczem tego kościoła i mamy termin ślubu na 07.07.07 na godzinę 15.00 :) Czy któraś z was miała tam już ślub? Wiem, że jest tam pani która dekoruje kościół - ładnie? Macie może jakieś fotki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
serdeczne dzieki za fotki z magnata (to ta duza sala)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow jaki ten kościół jest duży od środka...
mamy już termin ślubu w tym kościele, a ja jeszcze w środku nie byłam he he
w tą niedzielę jadę tam z moim paskudem na mszę rozejrzeć się troszkę. może uda nam się przemycić aparacik i po cichaczu zrobić parę fotek ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale namieszałam 2 te same poszły =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Może te zdjątka jeszcze bardziej was przekonają do tego ślicznego kościółka. Sorki za jakość fotek.


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może tym was jeszcze bardziej przekonam do tego kościółka, naprawde jest fajny.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje bardzo za zdjecia :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie tak :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o wlasnie oto mi chodzi;)dziekuje
chce miec jakies zdjecie kosciola do ksiegi ale tak sobie mysle ze jak sie zazieleni zdjecia beda ladniejsze?:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz jakies takie w calosci?bo jakies takie mam,ale wlasnie nie w calosci

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madziulka ja mam zdjecie kosciola ale tylko z zewnatrz, a ty pewnie chcesz wnetrze?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze zdjecia kosciolka macie?:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko troszke cierpliwosci bo fotki dlugo sie wysylaja, ok 15 min:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze o zdjatka wystroju z magnata

lotusja@wp.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz wysylam :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nisia82 , tonya prosze wyslijcie mi te foteczki wystroju w Magnacie, dziekuje z gory

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta data jest bardzo popularna,ale dacie rade;)
sale juz macie co najwazniejsze,teraz szybciuko zespol lub dj foto i video

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. Dopiero od wczoraj organizujemy wesele. Dostaliśmy wczoraj przez wielki przypadek termin 07.07.07 w Bardo i od tego się zaczęło (ślub planowaliśmy na wiosnę/lato 2008). Dzisiaj pojechaliśmy do proboszcza w Bojanie, a jutro albo jeszcze dzisiaj będziemy orientować się o której i kiedy są nauki. Na zorganizowanie wesela od podstaw mamy 3 miesiące... Damy radę? Jak myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez mamy w bojanie;) 4 sierpnia o 17.00. jestem ciekawa ile ta babeczka bierze za przystrojenie.
a nam proboszcz powiedzial ze w czerwcu mamy doniesc dokumenty.
A nauki macie zaliczone?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry