Widok
Nie. Dopiero od wczoraj organizujemy wesele. Dostaliśmy wczoraj przez wielki przypadek termin 07.07.07 w Bardo i od tego się zaczęło (ślub planowaliśmy na wiosnę/lato 2008). Dzisiaj pojechaliśmy do proboszcza w Bojanie, a jutro albo jeszcze dzisiaj będziemy orientować się o której i kiedy są nauki. Na zorganizowanie wesela od podstaw mamy 3 miesiące... Damy radę? Jak myślicie?




