Widok

Kosmetyczka starogard gdanski

Wesele Temat dostępny też na forum:
Szukam jakiejs fajnej kosmetyczki w STG na slub zeby zrobila mi makijaz chetnie poslucham opini:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam super kosmetyczką, którą z czystym sumieniem mogę ci polecić. To Małgosia Falgowska. Ma swój gabinet na Przylesiu. To tel do niej 508836846

image
image
[b]Lista 2009 - http://buninka.dobrynet.pl/sluby2009.php[/b]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, moja przyjaciółka polecała mi swoją kosmetyczkę, która wymalowała ją na ślub- wyglądała przepięknie. Też się do niej zapisałam przed moim ślubem ;)

To salon kosmetyczny i fryzjerski na rynku (wchodzi się tam po schodkach na piętro, obok jest sklep z artykułami gospodarstwa domowego).

pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A makijaż permanenty gdzie najlepiej wykonać w STG? Macie jakieś namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja makijaż permanentny robiłam w gabinecie JoKo w Starogardzie Gdańskim. To mój sprawdzony salon, robiłam u nich nie tylko makijaż ale także korzystam z zabiegów spa oraz masaży. Gabinet jest ładnie wyposażony, personel bardzo miły i profesjonalny, dzięki czemu zawsze czuję się u nich komfortowo, a po każdym zabiegu wychodzę w pełni zrelaksowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko i wyłącznie Monika Labuda Dom Urody Polecam sama robiłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam gabinet JoKo. Jest przy ul. Kościuszki w Starogardzie - bardzo dobra lokalizacja. Ale co ważniejsze robią tam świetny makijaż trwały. Miałam robiony miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona. Ponad to można tam też skorzystać z różnego typu zabiegów z zakresu kosmetyki estetycznej - profesjonalnie i w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry