(17 lat temu) 9 marca 2009 o 13:17
dzisiaj byłam na zabiegu :)
Kasia jest przesympatyczna :D widać, że lubi to co robi :)
konsultacje są darmowe - także możecie iść, a Ona dobierze Wam odpowiednie zabiegi :)
ja miałam robioną mikrodermabrazję :) (zamiast tradycyjnego mechanicznego oczyszczania)
0
0