Widok

Kosmetyczka z Jana Pawła II (Zaspa)

Wesele Zaspa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jakiś czas temu Pani Kosmetyczka pisała, że ma promocję minus 20% na zabiegi. Wysyłała zainteresowanym dziewczynom ofertę...


Niestety skasowałam tego maila, a jakoś wątku nie mogę odkopać :/


Macie dokładne namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiuGda podaj maila to Ci napiszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusiagda@o2.pl :)


masz też cennik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem zainteresowana. g_wiazda1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda masz już namiary i ofertę? Bo ja też moge Ci przesłać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poprosze namiary wraz z cennikiem na
mamalaurki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki namiary poproszę na marta.gdansk@wp.pl ==> tamtego już nie używam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - a wiecie ile kosztuje zwykłe oczyszczanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o ofertę i cennik papciunio@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę emilka_2107@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę też o oferte poprosić alinoss@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę o cennik i ofertę, z góry dziękuję agusiape@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bym poprosila o oferte i cennik jak macie dziewczyny ;) na maila dladoroty@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj byłam na zabiegu :)


Kasia jest przesympatyczna :D widać, że lubi to co robi :)


konsultacje są darmowe - także możecie iść, a Ona dobierze Wam odpowiednie zabiegi :)


ja miałam robioną mikrodermabrazję :) (zamiast tradycyjnego mechanicznego oczyszczania)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do AgusiaGda

i jak wrażenia po mikrodemabrazji?? mniejsze przebarwienia/blizny, skóra gładsza?;) i ile płaciłaś za zabieg hm?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
płaciłam 70zł :)


skóra zdecydowanie bardziej gładka :) chociaż jeszcze podrażniona i miejscami zaczerwieniona :)


chodziło mi o oczyszczenie, a nie walkę z bliznami/przebarwieniami :)

zobaczymy jak będę wyglądać za kilka dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, to czekamy na relacje czy nic się "nie babra" ;) pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p. Kasia powiedziała, że może się właśnie "babrać" po tym zabiegu, bo co miało wyjść za jakiś czas to wyjdzie od razu:/

A bolało???Długo byłaś czerwona? Idę w czwartek z rana, tego dnia będę musiała jeszcze iść do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0