Widok

Kosmetyk z filtrem do twarzy

Hej Wszystkim.
Mam pytanie odnośnie kremów z filtrem. Jakiego kremu bym nie użyła, nie zależnie jakiej marki, to jakieś 5-10 minut po aplikacji "bryluje sie". Na całej twarzy mam małe, biale wałeczki. Próbuje już trzeciego i ciągle to samo. Ktoś może wie co robię nie tak?
Rano wyglada to tak: mycie twarzy żelem, tonik, serum, krem nawilżający*, pól godziny przed nalozeniem makijazu** daje krem z spf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w sumie trochę się podepnę do posta, bo też mam problem z SPF - po chwili czuję jak cała twarz mi się poci i na twarzy zostaje mi lepka warstwa, krem się ani nie wchłania, ani nie zastyga. Już próbowałam różne kombinacje - z serum, bez, na krem, bez kremu, na stonizowaną twarz albo tylko umytą, ale za każdym razem jest to samo. Aktualnie używam Purito Unscented, ale miałam tak też z SPF od Ziaji, Lirene, Pharmaceris.. Biorę pod uwagę krem z Purles: https://bellita.pl/purles Może ktoś używal? Czy też sie roluje czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w tym sezonie kupiłam sobie ten krem (traktuję jak krem po prostu, bo jest ultralekki): https://www.notino.pl/bioderma/photoderm-max-fluid-tonujcy-do-opalania-spf-50/ Nic mi się nie roluje, jest też lekki. W ogóle próbuj jak już to kremy z filtrem do cery tłustej, są znacznie lżejsze. Inna sprawa - pytanie czy za dużo innych rzeczy nie nakładasz?
Ewentualnie spróbuj po prostu podkład z wysokim filtrem ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podkłady zazwyczaj mają filtr 10-15, jak dla mnie w szczycie lata to jednak trochę mało, choć czasami to by było optymalne rozwiązanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są podkłady, które mają filtr 30 co najmniej (nawet z filtrem 50 się też znajdą), tylko zazwyczaj są trochę droższe i w typowej drogerii typu Rossman możesz ich nie dostać. SPF 30 ma chociażby "Estee Lauder water foundation" albo "Dior Forever". Ja jednak wolę na dobrym podkładzie nie oszczędzać, zwłaszcza, że są dość wydajne i wydatek raz na jakiś czas nie jest bardzo odczuwalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm... dobrze wiedzieć. Dzięki za podzielenie się informację, te Bioderme też sobie obczajam, widzę, że mają też wersje kryjące z wyższym filtrem, może kiedyś wypróbuję ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na urlop kupiłam ten https://purles.pl/produkt/soft-shield-spf30-cream/ . Na mojej szybko świecącej się twarzy sprawdził się idealnie, bo daje efekt matowej skóry. I dostałam w gratisie próbki i koncentrat, który dałam mamie :)
Być może nakładasz zbyt dużo kosmetyków i dlatego się wałkuje. Ja tak mam, jak nałożę zbyt ciężki krem i na niego się umaluję - cały podkład mi się wałkuje :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo polecam krem z filtrem ze Skin79. Nie bieli i dobrze sprawdza się pod makijażem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi się sprawdziły skin 79 i La Roche Posay ;) nie bielą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry