no własnie my też na jasełka potrzebujemy, i musze mieć na poniedzialek bo Panie chcą zrobić kilka prób w kostiumach. Mały był wcześniej chory dlatego tak na ostatnią chwilę się dowiedziałam..
Licytacja odpada..
moja córka była gwiazdką na jasełkach (jedną z trzech), dziewczynki byłe ubrane całe na biało, białe długie sukienki a na główkach miały opaski z dużą gwiazdą :-)