Widok

Kradzież roweru

W sobotę o godz. 12.00 na Zaspie spod Urzędu Pocztowego skradziono rower górski Mongoose niebieski 22", osprzęt ACERA, siodełko VELO, z rogami, numer ramy P9CC27960. Jesli ktoś wie gdzie moge go znaleźć proszę o kontakt. Dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia roweru wyznaczam nagrodę w wysokości 200 zł. Rowergorski@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margarita

D Z I Ę K U J E M Y ! ! ! !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolka

Jak miło zobaczyć Twoje ogłoszenie po tak długiej przerwie. I co u Ciebie słychać?
Pozdrowienia Dla:
- całej Ekipy łosi
-Agentki Jo
-Nefer
-Tomko(z długimi włosami)
-Atmy
i wszystkich innych nie wymienionych z ksywek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko Jo

Tu Mała Żabka.Ktoś znajomy.Mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętasz zapracowana kobieto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Aleś Ty szybka jeszcze się dobrze nie obejrzałam a już mam odpis.Z tego wnioskuję, ż e Ci sie tam podobało. Ale moim marzeniem jest powrót do cudownego Monako.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Dawno mnie tu nie bylo.Już dawno zamienilam sie w księżniczkę.HA HA!!! Pozdrowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margarita

to zapowiadaja sie swietne wakacje, w Budapeszcie bylam 3x i za kazdym razem odkrywalam cos nowego, pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Ja zadatki na szefa? Ale wymyśliłaś. Tak na prawdę nigdy nie chciałabym być czyimkolwiek szefem.Ten ktoś miałby przechlapane na dzień dobry. A odnośnie pytania o urlop to i owszem mam plany sprecyzowane bliżej niż dalej czyli opłacona prawie w całości wycieczka do Budapesztu. Zapowiada się całkiem wesoło. A dalszą część urlopu chyba spędzę z Airem.Cieplutkie pozdrowionka .Ewentualnie gdybyś chciała prowadzić częstszą korespondencję to zapraszam na moją stronę bo tam zaglądam zdecydowanie częściej niż tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorrow

zrobione. pozdrow Medium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciri

siostrzyczko kochana. nawet nie wiesz, jak ciesze sie z naszego spotkania. to dzisiejsze tez bylo super niespodzianka. chyba u gory jednak nas kochaja. do zobaczenia w sobote mam nadzieje.
ps. mysle, ze egzamin do 10 skoncze :-)))... pozytywnie oczywiscie:-)
milego wieczorka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

komus jednak mozna zawsze ufac, bo na pewno nie skrzywdzi cie...
milego wieczorka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

mam juz wojny komputer, daj znac 1 sygnalem na tel. czekam>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

zaczekaj jeszcze chwile.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

wejde na czat o 18.05
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

jestem juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

czy znajdziesz dzis odrobine czasu i ochoty na czat? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

jestes po, poludniu ?? to swietnie . okolo 17.30
sie zglosze
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

mam dla ciebie wiadomosc od E.- list doszedl, nie moze na razie byc w Hyde z przyczyn finansowych, pozdrowienia.

Ja dzis jestem wyjatkowo na popoludnie, nie moge tam pojechac, gdyz to gazeta w internecie i adresu jako takiego nie bylo- tylko mail. Pozdrowienia sloneczne i do napisania??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

---------

Nie patrz w przeszlosc -- ona juz byla -- nie warto,
Nie patrz w przyszlosc -- ona sama przyjdzie -nie warto
zyj tym co moze byc dzisiaj - to warto
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

****

Czasem dotykasz czegos delikatnie
ufnie czekasz wierzysz calym sercem
...............
ktory to juz raz sie pomylilam?
boje sie spojrzec w przeszlosc i nie chce znac przyszlosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherek

jestem zbyt ufny
moze nie masz racji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry