Widok

Kredyt hipoteczny w pandemii

Witam, czy ktoś z forumowiczów zaciągnął w ostatnim czasie kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości? Jak długo czekaliście na decyzję kredytową? Czy były komplikacje? Od miesiąca czekam na decyzje w 3 bankach. W Aliorze po miesiącu prośba o dodatkowe dokumenty i nowe zaświadczenia o zarobkach bo poprzednie już straciły ważność, Millennium dopiero wczoraj potwierdziło kompletność wniosku i przekazało do "kolejki" do analityka a pekao milczy. Podzielcie się proszę doświadczeniami. Czy ktoś dostał decyzję negatywną z powodu ryzyka związanego z pandemią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzięłam kredyt hipoteczny w sierpniu. Pekao z żubrem odpowiedzialo po 2 tygodniach, Credit Agricole po niecałych czterech, a Millennium chyba jakoś po miesiącu. Nie dostałam odmowy od żadnego z banków z powodu pandemii, wykonuję zawód medyczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat, może ktoś jeszcze się wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy od wykonywanego zawodu. Jeżeli jest to zawód, na który pandemia ma wpływ, może być pod górkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

do góry