Widok

Krem na rozstępy w ciąży - jaki stosujęcie?

Szanowne Panie. Jaki krem na rozstępy (zapobiegawczo) stosujecie lub stosowałyście w czasie ciąży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja codziennie to oliwką dla dzieci wcierałam brzuch i okolice bioder ale UWAGA- robiłam to 3 razy dziennie a nawet 4.
Większość kremów to syfiasta chemia, a to że mają atesty? kto płaci za atesty ten wymaga:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm kremy jakie widziałam ale wolę środki z apteki, zapytaj o nie farmaceutę, osobiście wolę z nich olejek bio oil bo działa ale i dość przyjemnie pachnie w przeciwieństwie do niektórych środków medycznych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przez dwie ciąże używałam swojego ulubionego balsamu z AA, nie zmieniałam na żadne cudo. Za to faktycznie stosowałam go min. 2 razy dziennie, na brzuch, piersi, biodra, pupę i uda. Że tak powiem od szyi po kolana hehe :) Ale rozstępów za to nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

do góry