Widok

leki robione

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni Karwiny na pewno to mają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku na Starówce jest apteka. A bliżej to może coś w Sopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na ul. Nowowiczlińskiej 35 Gdynia tel. 625-72-27 - w necie mają napisane, że robią leki recepturowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytaj po prostu w aptekach DOZ, ja tam zawsze wykupuję leki robione, to są dokładnie leki recepturowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio robiłam maść, w doz właśnie. Czekałam 2 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio realizowałam taką receptę na robione leki i bardzo szybko mi zrobili, robiłam w DOZie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często korzystam z tej opcji w dozie, bardzo wygodna i zazwyczaj następnego dnia leki są do odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam wrażenie, że te leki robione w aptece jakoś bardziej skuteczne są. W doz bardzo sprawnie radzą sobie z realizacją takiej recepty, zwykle kolejnego dnia lek jest do odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam takie odczucia, jak miałam problemy ze skórą i zastosowałam tai preparat znacznie się poprawiło, robiłam w DOZ bez problemu, szybko do obioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie w DOZie można bez problemu zrealizować taką receptę, również ostatnio robiłam, ceny mają też dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

do góry