Widok

Kronan - okręt skarbów

Kronan - okręt skarbów Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Kronan - okręt skarbów, 30 czerwca 2007 - 2 października 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po polsku !!!

"...legendarnego szwedzkiego WRAKA królewskiego okrętu..." buahahahahahahahah!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po polsku

tak, to jest po polsku. Zanim zaczniesz coś komentować zapoznaj się z zasadami ortografii polskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kronan był knotem !

Ten okręt był fatalny! Nie za bardzo nadawał się do pływania, szczególnie w bitwach. Owszem ogromny i maksymalnie wyposażony ale niestabilny i o kiepskich właściwościach nautycznych. W tamtym czasie prócz siły ognia liczyła się zwrotność i szybkość manewru w bitwie morskiej (odległość na jakiej operowały okręty była niewielka; było strasznie ciasno!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Wyścig pływacki dookoła Molo im. Jacka Starościaka (4 odpowiedzi)

Na to wydarzenie czeka z pewnością wielu fanów pływania w wodach otwartych. Kultowy Wyścig...

Barcelona: Freddie Mercury 80th Birthday (5 odpowiedzi)

GALILEO, GALILEO! Mike Moran, współtwórca albumu Barcelona Freddiego Mercury'ego i Montserrat...

Maryla Rodowicz (9 odpowiedzi)

To będzie wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej piosenki, która od dekad łączy pokolenia. W...

do góry