Widok

Kronki zębowe

Witam, muszę ponownie wyleczyć kanały zębowe, odbudować zęba na włóknie szklanym i założyć koronę porcelanową wycenino mi to na 3000 tys ...ktoś wie gdzie można taniej pilne :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech Pani pójdzie na konsultacje do innego stomatologa, młodzi dentyści w drogich klinikach zazwyczaj nie chcą sie bawic w naprawę zęba tylko od razu proponuja zakładanie koron za grube pieniądze! U mnie wypadł kawałek plomby z zęba leczonego kanałowo, dentystka od razu chciała zakładać koronę za 1200zł, twierdziła że to jedyne wyjście, poszłam do innego dentysty i tam sie dowiedziałam że korona to ostateczność, plomby można wymieniać 2-3 krotnie, można też ponownie przeleczać kanały w zębie leczonym kanałowo, także Pani chciała mnie po prostu naciągnąć na bardzo drogi zabieg! Warto zawsze konsultowac w innym gabinecie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam w innej i dużo taniej o 1000 zł :) pochodzę i się popytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Najrozsądniej będzie, jeśli pochodzisz po różnych klinikach dentystycznych i wybierzesz najlepszą ofertę. Jak wspomniała Jola, korona jest ostatecznością... Na ulicy Kartuskiej 312 w Gdańsku znajduje się świetna klinika, http://www.ziemlewski.pl/ (oferują kompleksową opiekę stomatologiczną - od stomatologii dziecięcej, aż po implantologię czy stomatologię estetyczną).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

do góry