Widok

Krys Dygas - opinia

Temat dostępny też na forum: Inpro
Zakupiłem mieszkanie na osiedlu Azymut w Gdyni. Odbiory opóźniają się już o 5 miesięcy a nadzór budowlany znajduje kolejne braki formalne i techniczne inwestycji i póki co, końca nie widać. Deweloper choć przyznaje, że wina leży po jego stronie, zaczął grać na zwłokę i udzielać niejasnych odpowiedzi. Jeśli ktoś chcę mieć przyjemne doświadczenie z okoliczności zakupu swojego własnego mieszkania i cieszyć tym faktem (bo powinien to być piękny moment w życiu), to nie z Inpro. Coś, co miało przynieść radość, przyniosło dużo stresu, kosztów i rozczarowania.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie,
chcielibyśmy bardzo przeprosić za opóźnienia w przekazywaniu lokali mieszkalnych na osiedlu Azymut w Gdyni. Informujemy, że trzeciego oraz dziewiątego stycznia 2020 roku odbyła się obowiązkowa kontrola zakończonej budowy inwestycji Azymut, która została przeprowadzona przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gdyni. Stwierdzono, że wykonane zostały wszystkie roboty budowlane objęte pozwoleniem na budowę i projektem budowlanym umożliwiające oddanie obiektu do użytkowania z tym, że należy wykonać zalecenia pokontrolne w szczególności w zakresie nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw i jej odległości od okien oraz wysokości skrzydła nieotwieralnego od „podwyższonej części podłogi”. Jednocześnie PINB zobowiązał INPRO S.A. do wykonania zaleceń pokontrolnych w terminie do 01.03.2020 r.
INPRO S.A. przeprowadziło wraz z projektantami analizę zgłoszonych zaleceń pokontrolnych, w wyniku której wyłoniono najszybsze rozwiązania oraz wybrano podwykonawców. W przypadku nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw jest ona w części zastępowana nawierzchnią trawiastą. W zakresie okien planujemy zamontowanie dodatkowych elementów zabezpieczających przeszklonych. Mamy nadzieję na wykonanie wszelkich prac do połowy lutego br.
W ostatnim czasie przesłaliśmy pocztą tradycyjną oraz drogą mailową informacje do Klientów. Z inicjatywy INPRO S.A. 20 stycznia 2020 roku zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielami mieszkańców, na którym przedstawiono szczegółowe rozwiązania sytuacji i termin wykonania prac. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zakończymy procedurę uzyskania pozwolenia na użytkowanie i tym samym będziemy mogli rozpocząć przekazywanie Państwu mieszkań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Azymut - opinie i oceny (70 odpowiedzi)

Azymut powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego przystanku PKM Karwiny. Lokalizacja przy...

Nowy Kack Olgierda (6 odpowiedzi)

Apartamentowiec powstaje w dzielnicy Mały Kack, przy ul. Olgierda 88. Z tego miejsca szybko...

Redłowski Zakątek (5 odpowiedzi)

Ulica Krośnieńska, gdzie powstać ma inwestycja położona jest blisko przystanku SKM i PKM, a także...

do góry