Krys-Mar

Myjnie ręczne i ekologiczne

Gdańsk, Myśliwska 45

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega dobra robota wątek zamknięty Polecam!! Pełen profesjonalizm , autko wyczyszczone na błysk !!
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Myjnia na szóstke ☺ Jedyny minus to terminy e myśle ze to duzy plus poniewaz...
~Max
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Ceny nie zgodne z oferta.Poziom uslug na niskim poziomie
~Olek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

POLECAM wątek zamknięty Polecam myjnie , byłem pierwszy raz i jestem mega zaskoczony ze po zimie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Rewelacja !! wątek zamknięty Polecam wszystkim ! solidnie i w rozsądnej cenie moje auto dawno tak nie...
~mieszkaniecmoreny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

POLECAM wątek zamknięty Nie ma to jak porządne mycie przez profesjonalistów, a nie półśrodki na...
~Hudson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

100% satysfakcji.. za kążdym razem! wątek zamknięty Dzisiaj z lakieru zniknęły mi żelazne zaczęli..dzieki panowie,jak zwykle na...
~MateuszA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Jestem niezmiernie zadowolony, a myjnię polecam od kiedy sam z niej korzystam...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Myjnia na medal wątek zamknięty Odwiedzam myjnię regularnie i nigdy się nie zawiodłam. Auto lśni czystością...
~Hanna N
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Obowiązkowy adres dla naprawdę dbających o swoje auto wątek zamknięty Czy można za rozsądne pieniądze perfekcyjnie umyć auto, z dbałością o detale,...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry