Widok

Krzyczeć mi się chce..

10 lat temu wydawało mi się że uciekam... Taka byłam głupia... A teraz chce mi się krzyczeć, bo jestem wstawiona i prawda dociera do mnie mocniej niż zwykle.. Zwykła zdolność oszukiwania się powoli się wyłącza...

Wszystkie wróżki umarły i nic już nie da klaskanie w dłonie.
Proszę. Można się śmiać. Może internetowe hieny usadowią mnie w rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta filozofia zatruwa Wam życie...
Szukacie i co przerażające odnajdujecie w swych aktach twórczych pustkę, próżnię, czarne dziury..., które w życiu nie istnieją.
Prawdę i Piękno macie przed nosem ale czubek nosa przesłania Wam wszystko.
Żyjcie dopóki jest w Was Życie

https://youtu.be/ftjEcrrf7r0
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Filozofii nie ma i może to problem. Dopóki jakaś była, radziłam sobie. Teraz jej nie ma. Staram się po prostu realistycznie podchodzić do życia.

Kolejne dni walki. jakby trochę lepiej, ale dostałam małego prztyczka w nos od starego znajomego. Irracjonalnie zabolało mnie to, choć było to pewnie aktem masturbacji nad zdolnościami detektywistycznymi tej osoby... ale mimo wszystko.. Brak mi dystansu.

Swoją drogą to forum to trucizna. Łatwo kogoś zidentyfikować i zrobić mu "ku ku".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Negujesz własne odczucia i pozbawiasz siebie prawa do ich przeżywania.
Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego... bo wciąż próbuję być lepszym człowiekiem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buntować się można, jak się jest nastolatkiem. Warto z tym zatem uważać, bo nastoletni bunt to wspaniała rzecz, tyle że zwykle kończy się rezygnacją i przystosowaniem. A po 5 czy 10 latach udawania, zwykła depresją.

Picie droższego alkoholu to wciąż tylko picie.
Krzyk, czy wycie (nie mogłem się oprzeć:p), to kolejny "dopalacz".
Jedyne rozwiązanie to myśleć i działać inaczej niż wcześniej (skoro wcześniej się nie sprawdziło).
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To albo masz niewłaściwe definicje bycia lepszym człowiekiem, albo próbujesz w niewłaściwy sposób.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
relaxis, za dużo kombinowanie;)
I dużo zaprzeczeń. Np w jednym zdaniu piszesz, że chcesz być sobą, a za przecinkiem pytasz o wzorzec normalności. Albo chcesz się dostosowywać albo urzeczywistniać.

>Szybowałem wysoko na pograniczu prawdy, ale bycie bliżej Światła nie pozywa nas Cienia.

Im obiekt jest bliżej światła, tym większy cień rzuca:p
I światło naturalne wywołuje też ciepło, a za dużo ciepła domaga się schowania w cieniu.
Na wszystko musi być miejsce;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od siebie nie da się uciec.
Można albo się polubić albo.....buntować

Próbujemy wcisnąć się w ramy zbyt małego obrazu i to zdziwienie że nas coś uwiera.

Życie to rzeka
Nie warto dać się zastać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Od siebie nie da się uciec.

Ale ludzie próbują, stąd też i duża popularność używek typu alkohol i narkotyki.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście, próbuję uciec od ludzi... żeby nie pójść do kryminału za pobicie lub próbę nawrócenia.
Wkur...a mnie np.: sąsiad pedał (do homoseksualistów nic nie mam), który przypier...a się, że moje Dziecko, w biały dzień chodzi głośno po podłodze a sam... ujarany ziołem / napity (???) napierd...a pół nocy na balkonie jak meserszmit.
Typowa miękka faja, która przemyka po kątach i szuka frajerów.
Marzę by mu wpier...ć i zepchnąć ze schodów... W realu, muszę tolerować tę piz...ę bez wyrazu.

Nie nachlam się i nie ujaram. Mogę walnąć śróbokręta i spopielić cygarko a rano i tak trzeba wstać. Chcę żyć a nie przeżyć...
Nie chcę być "lepszym człowiekiem". Chcę być wolnym człowiekiem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cyt. "Nie chcę być "lepszym człowiekiem". Chcę być wolnym człowiekiem!"

del, nieważne! chciałem coś napisać ale straciłem wenę. Wybacz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miałam zamiaru zaśmiecać cudzego wątku... raczej mieć z innymi "coś wspólnego".
Zmęczenie materiału.
Męczy mnie stanie w rozkroku.
Jedną nogą już jestem na pokładzie i trzymam za skrzydło boskiego niemowę, o oczach jak ciche dno oceanu... drugą ciężko mi oderwać od ziemi. Tyle jest spraw na tym świecie, które potrzebują opieki i wartych uwagi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie rozumiesz przenośni... czytasz zbyt dosłownie... słowa, odczucia, i uczucia bywają wieloznaczne... np. poezja nie jest jednoznaczna, filozofia zadaje pytana, ale to nie znaczy, że znajdziesz odpowiedzi...
szukasz i nie znajdziesz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ejjjj ludzie ale nie rozmnażajcie się dobrze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toć odpisałem Ci przenośnią:)
Fakt, wykorzystałem Twoją przenośnię, by poprzez dosłowną formę wskazać odpowiedzi na Twoje pytania. Sądziłem jednak, że skoro to Twoja przenośnia to nie stanowi to problemu.

Jeśli nadal nie rozumiesz, to daj znać, postaram się prościej:)

>szukasz i nie znajdziesz..

Nie szukam, bo znalazłem:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolego twoje próby interpretacji moich przemyśleń są na inne tematy. Piszesz kompletnie o czymś innym i wplatasz swoje własne dumanie w moje "usta". Ubijasz takie masło maślane.
Jeszcze raz i powoli przeczytaj moje zdania, a potem twoje mądrości... :)
Wydaje ci się, że przez wydumane i sprzeczne zarzuty błyskasz "inteligętiom" , a to tylko brak klarownej logiki, oczywiście mogący robić wrażenie na mniej bystrych..
Ps. Twoja tragedią jest brak umiejętności pojęcia o czym piszę, po prostu twój rozum nie jest w stanie tego pojąć głębi myśli..:)
Oczywiście dasz radę z tym żyć, ale logiki nie zaliczyłbyś. Koniec tematu omnibusie.... Powodzonka w życiu.:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem Twoim kolegą. I owszem, nie wiem co masz na myśli, wiem tylko co wynika z użytych słów. Jeśli nie umiesz ich używać, to już nie mój problem.

>Koniec tematu

Wspaniale:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciągnę powoli do przodu... Są chwile, gdy mam ochotę śpiewać i momenty, gdy jest szaro i źle... Jednak do przodu...

Szukam tego, co mnie zachwyci. Ciekawego krzewu. Nieba w niezwykłym odcieniu. Staram się być tu i teraz.

Anty.. Wiesz co? Chrzań się. Wyrosłam z sentymentów do takich ludzi jak Ty. Ja się przynajmniej zmieniam przez lata...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie w tym rzecz, aby się zmieniać, ale by zmiana niosła korzystne efekty.
Jeśli nie da się ewolucją potrzeba rewolucji. Kilka miesięcy zmiany powinno Cię przenieść na właściwą drogę, jeśli nie przeniosło, to coś robisz źle.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze będzie źle jeśli sobie nie wybaczysz i nie polubisz sama siebie. Nikt Ci nie pomoże jeśli sama do siebie nie wyciągniesz pomocnej ręki,najpierw musisz sama z sobą się zaprzyjaźnić.Niby takie ogólniki ale są naszym fundamentem nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Też uciekałam aż odkryłam że biegnę do nikąd. To było smutne bo nie wiedziałam co mam robić,powoli, bardzo wolno uczyłam się pakować plecak zwany doświadczeniem. Był płacz,wstyd i wyparcie a potem przyszła świadomość że to moje ŻYCIE mam je tylko jedno i jest bardzo krótkie.
Teraz jestem szczęśliwą kobietą,żoną i matką ,nie jest łatwo ,nikt nie mówił że będzie.
Możecie krytykować i się śmiać ale ja lubię moje życie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry