Widok

Krzysztof N.

PORD Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Uważajcie przed nim miałam z nim dwa egzaminu i robi wszystko by oblać.. kazał mi wjechać w miejsce parkingowe gdzie nie było miejsca bo auta były postawione nie prawidłowo.. cała droge cicha i na koniec w drodze do pordu ze nie zdałam bo nie zaparkowalam prawidłowo ciekawe gdzie miałam zaparkować jak miejsca nie było.. i drugi raz niby uderzyłam w słupek choć nic takiego się nie stało. Uważam ze dobrze jeżdżę wiadomo trzeba nie które rzeczy podszkolic ale ciekawe czy on tak super jeździł jak zaczął.. ogólnie nic mu się nie podobało co było wykonywane mimo że prawidłowo. Nawet jak na stopie stamelam to powiedział po co jak nic nie jedzie. Kompletny idiota..następnym razem jak będę z nim miec to od razu rezygnuje bo nie ma sensu się denerwować..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zdawałam u Pana Nowaka, i polecam, nie zgadzam się z opinią. Polecenia wydawał jasne, czasami nawet odezwał się co rzadko zdarza się wśród egzaminatorów. Rozładował u mnie stres, gdy nie jak większość, wsiadając do auta ma grobową minę, a On wsiadł pogodny i uśmiechnięty. Polecam, egzamin zdany za 3 razem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2292 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry