Widok
Ja mam próbną w sierpniu, na ok miesiąc przed ślubem. Cenowo : 60 zł za próbną, 80-110 za fryzurę już tą konkretną. Ale ja wziełam od razu zabieg oczyszczania, pazury,makijaż itd itd, i podobno wyjdzie mi to z rabacikiem, a przynajmniej w jednym miejscu. Mam nadzieję, że będę zadowolona ;o) i Wy również
Witamy Forumowiczki i Forumowiczów!
Przez przypadek zobaczyliśmy ten wątek o Asi Jukuszewskiej i zupełnie się z tą opinią nie zgadzamy. Uczestniczyliśmy razem w wielu sesjach i zawsze Asia spisywała się na medal, robiła też fryzury naszym Pannom Młodym - ciekawe, oryginalne, trwałe. Fryzjerka godna polecenia –świadczy o tym też liczba Klientów w nowo otwartym zakładzie „Galerii Fryzur” na Stogach oraz zdobyty tytuł Mistrzyni Polski.
Oto kilka przykładów fryzur wykonanych przez Asię Jakuszewską. Wizaż został wykonany przez Elenę Stoszek – Wizę.



tu z naszym Kotkiem Roxi ;):



Przez przypadek zobaczyliśmy ten wątek o Asi Jukuszewskiej i zupełnie się z tą opinią nie zgadzamy. Uczestniczyliśmy razem w wielu sesjach i zawsze Asia spisywała się na medal, robiła też fryzury naszym Pannom Młodym - ciekawe, oryginalne, trwałe. Fryzjerka godna polecenia –świadczy o tym też liczba Klientów w nowo otwartym zakładzie „Galerii Fryzur” na Stogach oraz zdobyty tytuł Mistrzyni Polski.
Oto kilka przykładów fryzur wykonanych przez Asię Jakuszewską. Wizaż został wykonany przez Elenę Stoszek – Wizę.



tu z naszym Kotkiem Roxi ;):



Pokazujecie tutaj fryzury inne niż kok - druga głowa, ale co się stało na weselu mojej koleżanki, to już pozostanie faktem... Czesała tam trzy osoby, ze wszystkich trzech zrobiła stare baby (którymi według metryki nie były).
Rozpuszczone loczki tej brunetki też sprawiają takie wrażenie, jakby się miały zaraz połamać...
P.S. Z pewnością całkiem nieźle radzi sobie z czesaniem Wiza - mogę zaświadczyć, poprawiała mój kask po fryzjerze :)
Rozpuszczone loczki tej brunetki też sprawiają takie wrażenie, jakby się miały zaraz połamać...
P.S. Z pewnością całkiem nieźle radzi sobie z czesaniem Wiza - mogę zaświadczyć, poprawiała mój kask po fryzjerze :)
