Widok

Kto byl...????

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoras z was czesala sie lub robila baleyage u pani Joanny Jakuszewskiej z Galerii fryzur artystycznych na Stogach??Bardzo prosze o jakies opinie bo troche sie boje czy dobrze wybralam...???
Z gory dziekuje i pozdrawiam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rany!!!!!! czy jest w Gdańsku dobry fryzjer???
Czarna a u Mmegi bylas??? ja juz mam metlik w glowie... kasy tez za bardzo nie mam zeby pojsc do kilku i wyprobowac, ktora najlepsza... i badz tu madra...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to masakra!!!!Mi kazala kupic "zwykle spinki z kiosku":):)-Jestem zalamana-nie mam fryzjerki!!:(:(
Jean Louis David-odpada-po tym jak wyszlam z zoltymi wlosami..
Salon Goldwella na Morenie rowniez po tym jak pani popalila mi glowe-do dzis mam blizny:(:(
Poleccie kogos prosze!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz pani Asia ma "Galerię Fryzur Artystycznych" i jest mistrzynią we fryzjerstwie?

Ze trzy lata temu czesała na ślub moją koleżankę. Kok w nieśmiertelnym stylu "druga głowa", wcześniej zrobiony balejaż trafnie oceniony przez samą panią Asię: "patrz, jakie nam śliczne paski wyszły". Całe szczęście, że moja koleżanka jest tak ładna, że nawet w czapce z barana byłoby jej ślicznie i welon dużo zasłonił...

Pani Asia reklamowała się wtedy tym, że jej koki tzrymają się miesiąc... Fakt, dawała tyle lakieru, że fryzura by prztrwała wybuch atomowy.

Acha, do tego koniecznie wołała o spinki z białymi różyczkami. Na szczęście mama koleżanki je przed ceremonią wyjęła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry