Widok

Kto ma ślub 08.09.2007 w Kościele Św. Krzyża (ul. Mickiewicza)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kto ma ślub 08.09.2007 w Kościele Św. Krzyża we Wrzeszczu???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 04.08. Czy byliscie juz u ksiedza dawac na zapowiedzi? jesli tak to napisz ile daliscie i czy jest to moze z gory ustalone. A ksiedza juz wybraliscie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie mam tylko zaklepany termin. I poza tym, że mi się kościół podoba tak naprawdę nic o nim nie wiem. Jak się załatwia formalności, jak wygladaja tam śluby. troche zaryzykowałam, ale mam nadzieje, że będzie ok :)
Może ty masz jakieś obszerniejsze informacje??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest stary watek o tym kosciele, ja mialam tam slub, moj kosciol parafialny

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=259831&t=258133

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję pięknie :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej , ja mialam slub w tym kosciele i pamietam ze bylam pod wielkim pozytywnym wrazniem , mysle ze baaaardzo dobrze wybralas, z niczym tam nie ma problemu ;))))pozdrowionka kitti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z kim rozmawialiscie z ks .Jackiem-taki maly i czarne wlosy,troszke lysawy -jest naprawde super mialam z kim religie 4 lata w ogolniaku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My rozmawialismy ze starszym ksiedzem Januszem chyba, bardzo sympatycznym i zastanawiamy sie czy go przypadkiem nie wziąc. Czytalam tez pozytywne opinie o ks. Chodaku choc prawde mowiac nie wiem ktory to jest. Chodze na msze do duzego kosciola i raczej tam go nie ma. W pon idziemy dac na zapowiedzi to napisze co i jak. A najwazniejsze ze p. Barbara zgodziła sie u nas grac. Wystepu siostry bym nie przezyla. A propos czy ktos ma jeszcze slub 04-08, bo chyb ciagle jestesmy sami.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ks Janusz to jest nowy proboszcz

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jak milo:) moj kosciol parafialny:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale my nie bylismy u proboszcza. Ksiądz janusz ma msze na 9:30 w duzym kosciele.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam slub 9 czerwca i właśnie ksiądza Janusz bedzie udzielął nam slubu to jest ten ksiadz co teraz zajmuje sie slubami,protokołem :) jest bardzo sympatyczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak jest z panią Barbarą - trudno ja namówić żeby spiewała na ślubie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p Barbara- organistka- nie ma problemy, pieknie gra i spiewa, radze podejsc po mszy na ktorej gra i poprosic, na pewno sie zgodzi, tylko pod zadnym pozorem nie zgadzajcie sie na siostre, ktora czasami gra na mszach!!!! "troszke" jej nie wychodzi ;)

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry