Widok

Kto mi pomoże w walce z tłustymi udami?

Witam

Mam problem. Na górze jestem dość szczupła, zaś uda to mój odwieczny problem- zawsze były dość duże. Kiedyś były jakby masywne, później ćwiczyłam i to samo (na rowerku stacjonarnym), dopiero kiedy kilka mies. nie miałam czasu na ćwiczenia wtedy zaczęły się zmieniać (widzę gdzie jest zbędny tłuszcz- już nie są zbite).
Mój problem polega na tym, że nie wiem jak to zmienić, jak można i czy mogą być one szczupłe?
Zb yt szybko się zniechęcam, jak nie widzę efektów.

Pomóżcie, może ktoś ma już ten problem z głowy????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
(: nikt nie doradzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie ,na to nie ma lekarstwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko ćwiczenia ... najlepiej rozkładanie ud na bok (jak najdalej od siebie), ale do tego potrzebny jest trener indywidualny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze spróbuj Nordic Walking. Znam osoby, które schudły od tego bez jakiegos strasznego wysiłku. Ruch tego typu angażuje całe cialo, uda też, ale nie tylko. Musisz sie liczyc z utratą wagi "po calości". Jeśli chcesz schudnać punktowo, musisz skorzystac z porad indywidualnego trenera, który opracuje ci schemat ćwiczeń. Musiałabyś udać się do jakiegoś fitnes-centrum, gdzie tego typu doradztwo jest w ofercie. A najlepiej polub siebie, jaką jesteś, to najlepsza droga do zadowolenia:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki all :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej, nie żegnaj się tak szybko, może jeszcze ktoś Ci sypnie dobrą radą? Na przykład ja:) Właśnie kupiłam-nomen omen- "Dobre Rady" (czasopismo) i tam jak byk na stronie 23 znajduje sie opis zabiegu kosmetycznego wyszczuplającego uda. Tylko trzeba uzbierać woreczek pieniędzy, niestety. Nazywa się to-to Revital Celluform i kosztuje 700 zł. Zabieg należy powtórzyc 2-3 razy. Polega na wstrzykiwaniu preparatu pod skórę na głębokość 13 mm. Preparat rozpuszcza ściany komórek tłuszczowych, dzięki czemu tłuszcz wydostaje sie i jest spalany przez organizm. Najpierw uda puchną od obrzęku, a efekt widać po 3 tygodniach. Czy to prawda, nie wiem, ale może poszukaj na jakichś forach opinii użytkowniczek. Jeśli działa, dziewczyny na pewno nie omieszkają sie pochwalić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mary pisze o lipolizie iniekcyjnej, ja jestem ciekawa czy ktoras z Pan na forum robila ten zabieg w Trojmiescie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok jeszcze zostanę :) też to czasopismo mam, ale moja Mama w to nie wierzy, sama jestem ciekawa czy warto......
Może ktoś jednak uporał się sam z tym problemem i pomoże nam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

do góry