Widok

Kto zna takiego ginekologa?

Ja chciałam zapytać, czy ktoś może polecić takiego ginekologa, który na wizycie : bada Cię na fotelu, potem robi dopochwowe usg, następnie robi usg jamy brzusznej, usg nerek, usg piersi i kończy na usg tarczycy....i to na nfz...jak i prywatnie. Czy ktoś zna takiego lekarza? Będę ogromnie wdzięczna, bo właśnie taki wspanały ginekolog "odszedł" i nie wiem, czy jest ktoś, kto w ogóle może go zastąpić:( Lekarz goinekolog, który wykrył mi guzy na tarczycy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na nfz to nie wierzę, że znajdziesz takiego. Na kazde z tych badań dostaniesz osobne skierowanie (o ile lekarz uzna, że jest taka potrzeba) i przez parę tygodni będziesz latać po wizytach.

Prywatnie owszem, znaleźć łatwiej. Idziesz na wizytę za 400 zł (np. u mojej gin) i masz większość z tego co podałaś. A jak poprosisz i powiesz jakie masz dokładnie oczekiwania i to pewnie wszystko będziesz miała zrobione na jednej wizycie. Na pewno znajdziesz kilka gabinetów z bogatą ofertą usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Diagnoson. Tam zrobią Ci usg czego dusza zapragnie i jak się umówisz wcześniej to pewnie na jednej wizycie.

Są dobrzy specjaliści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taki full pakiet to ginekolog endokrynolog a nie zwykły ginekolog. Na nfz raczej ciężko, a nawet jeśli to terminy kosmiczne, pryw jest takich sporo, ale terminy także spore i ceny, piskulak ok 350zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

do góry