Widok

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska.

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u gladkiej ale jedna lepsza od drugiej... moze ktos poleci innego lekarza ktory bardziej doswiadczony.. bo te jakos niebardzo wiedza z czy borykam sie od dziecka...i nawet glupiego skierowana nie chca dac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez 10 lat dr Miśkiewicz może już nabrała doświadczenia? Mi ona teraz bardzo odpowiada.
Ze strony intrnetowej na Świętokrzyskiej masz następujący wybór:
lek. Daniel Bagiński - internista
lek. Agnieszka Gładki - specjalista medycyny rodzinnej
lek. Karol Kempiński - specjalista chorób wewnętrznych
lek. Anna Miśkiewicz - specjalista chorób wewnętrznych
lek. Anna Leśko - specjalista medycyny rodzinnej
lek. Elżbieta Łukasińska - specjalista medycyny rodzinnej
lek. Magdalena Ruszczyńska - specjalista chorób wewnętrznych

Dr Kempiński jest chyba też alergologiem.

http://www.ncm.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=59
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tyle to wiem jacy są lekarze bo wchodzilam na stronę.. a czy nabrała czy nie to już dawno jako lekarz powinna wiedzieć a nie do pacjenta z tekstem co to za zespół..hm..? Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi a ten krmpinski to w jakim wieku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I czy robi problem jeśli chce się skierowanie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na oko to 35-40.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie wybieraj ruszczyńskiej! Znam tą megierę z suchanina! Zarozumiała baba! Skierowania nie da! Niech się w doooopę sama ugryzie! Musiałem płacić za rtg płuc, po udarze! Głupia zarozumiała baba! Takich omijam z daleka!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strzeż Boże służbę zdrowia od takich ludzi jak Magdalena Ruszczyńska! Tak jak napisane powyżej, chamska ,arogancka,zarozumiała.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

lek. Magdalena Ruszczyńska - zdecydowanie NIE polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo nie polecam M.Ruszczyńskiej.
.Najkoszmarniejsza wizyta na jakiej kiedykolwiek byłam.Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona.Ktoś taki nie powinien pracować z ludźmi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruszczynska omijajcie ta wstrętna babe z daleka. Brak szacunku do pacjenta spóźnia sie prawie godzine zuje gume podczas badania jest Opryskliwa chamska i pogardliwie mowi o poprzednich pacjentach. Lekarz powinien miec pokłady empatii te babsko nie ma za grosz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Gładki rzeczywiście, ciężko załatwić z nią cokolwiek, przy ciężkim przeziębieniu dostałam dwa dni zwolnienia i antybiotyk, który absolutnie nie nadaje się dla kobiet z ciąży, a zaznaczyłam, że podejrzewam u siebie ciąże, tylko bylo jeszcze za wcześnie na jej stwierdzenie, dobrze, że go nie brałam bo faktycznie okazało się tydzień później, że jestem w ciąży. Nie polecam też Pani Leśko, byłam u niej z cięzkimi bólami kręgosłupa, które uniwmozliwiały mi pracę - pracuję na stojąco w trybie 12 godzinnym. Jej badanie polegało na tym, że kazala mi się schylić, a jej porada brzmiała "niech sobie pani kupi kokosowy materac".Poprosiłam by dała mi skierowanie do specjalisty to powiedziała, że nie widzi powodu, w związku z tym poprosiłam zamiast tego chociaż o kilka dni zwolnienia bo naprawdę nie mogłam się ruszać, a co dopiero stać przez 12 godzin, to zostałam wyśmiana słowami "niech pani sobie nie myśli, że każda wizyta u lekarza automatycznie się kończy zwolnieniem". W obu przypadkach po prostu zmarnowany czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny, jak was czytam, to aż mi przykro. Proszę, postawcie się w sytuacji lekarza. Każda przychodnia ma określony kontrakt. Może wypisać określoną ilość skierowań. Lekarz nie może wypisać więcej niż wynosi limit, bo za te nadmiarowe nikt nie zapłaci i prawdopodobnie dyrekcja przychodni go za to ukarze. Jak? To już zależy od przychodni. Kiedy przychodzi do lekarza młoda osoba, która się skarży na coś, ale jej objawy nie wyglądają dramatycznie, ten lekarz podejmuje decyzję - czy wypisać skierowanie tej młodej osobie czy kolejnemu pacjentowi, który przyjdzie w na prawdę złym stanie. Nie chciałabym być na ich miejscu i budzić się ze świadomością, że "zużyłam" moją pulę skierowań na prawdopodobnie zdrowe osoby a nie dałam skierowania komuś, komu mogło uratować życie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Rozumiem, że system jest okrutny, tym bardziej lekarz powinien przykładać się do diagnozy, by faktycznie wypisywać skierowania, recepty itd osobom które rzeczywiście tego potrzebują. Tymczasem w przypadkach które opisalam potraktowana zostałam na odwal i chamsko. Zaznaczę, że w sumie w innych przychodniach, jak mieszkałam w innej części miasta nie spotkałam się z czymś takim. Od kiedy jestem zapisana na świętokrzyską, byłam u lekarza 4 razy i ani razu ta wizyta nie skończyła się niczym konstruktywnym, za każdym razem zostałam zbyta bez niczego (a przepraszam, raz z tym nieodpowiednim antybiotykiem). Lekarze to ludzie i boją się swoich szefów itd - ja to rozumiem, ale pacjenci to tez ludzie i jezeli lekarz z powodów formalnych nie może pomóc, powinien chociaż wytłumaczyć i doradzić np jakąś alternatywę, a nie wciskać pacjentowi, że jak nie umiera, to po co w ogóle przyszedł. Tym bardziej, że co prawda potocznie nazywa się to "darmowa służba zdrowia" ale prawda jest taka, że z każdej naszj pensji musimy płacić na nią duże pieniądze. Więc nikt nie robi nam łaski, że nas przyjmie na wizytę. Juz i tak do dentysty, ginekologa itd chodze prywatnie, bo krew by mnie zalała czekając na wizytę z nfz, tym bardziej dostaje białej gorączki, że gdy czesem znajdę się juz w ostateczności i muszę skorzystać z porady "bezpłatnej" to nic poza frustracją z tego nie wynika.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr. Kępińskiego - jak dla mnie jedyny specjalista w tej przychodni. Ma specyficzny styl bycia, ale dobry specjalista.
Ja jestem przed 40-tką i dostaje skierowania na badania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem w tym, że jedyny prawdziwy lekarz w tej naprawdę uczęszczanej i wiecznie zatłoczonej przychodni zmienił specjalizację
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miał już dosyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry lekarz, bo daje wszystko, co pacjent chce, tak? hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem na pewno że dr. Miśk.... starszym ludziom na emeryturze daje ciągle skierowania na badania, natomiast tym pracującym nie chce za bardzo... taka profilaktyka w Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej na Chełmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Psychoterapeuta (8 odpowiedzi)

Szukam psychoterapeutki na nfz. najlepiej poznawczo behawioralnej. Takiej, która ogarnia...

REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE (18 odpowiedzi)

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi...

Dentysta Rumia - kogo polecacie? (12 odpowiedzi)

Jak w temacie.

do góry