Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dorotadachniewska@gmail.com - ocena Polecam pyszne pierogi ręcznie lepione Obsługa super
~dorotadachniewska@gmail.com
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

bardzo klimatyczna restauracja wątek zamknięty Obsługa bardzo uprzejma, mówi w różnych językach co nie jest oczywiste w...
~jaca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Niestety nie polecam wątek zamknięty Obsługa ok. Reszta już nie. Bliny- podane zimne, bez smaku,kawior-bardzo...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Bliny z kawiorem wątek zamknięty Jedzeniu brakuje duszy. No i zimne. Obsługa bardzo miła i dbajaca o klienta.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Beznadzieja wątek zamknięty Dania z mikrofali bez smaku, fatalna beznadziejna obsluga, ceny z kosmosu
~Andrzej
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Świetna knajpa!!! wątek zamknięty Wreszcie jakaś miła alternatywa dla wszechobecnych Mcdonaldów, Sfinksów i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Pyszne tradycyjne jedzenie rosyjskie, w dobrej cenie wątek zamknięty W restauracji Kuchnia Rosyjska byłam kilka razy, ostatni raz 4.03.2017....
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Jest naprawdę świetna! wątek zamknięty Witam, mieszkam w Legionowie. Uwielbiam kuchnię rosyjską. Uważam, że jest to...
~Wacław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Prawdziwie rosyjskie smaki w Gdańsku wątek zamknięty Najlepsze sało czyli marynowana słoninka z kiszonym ogórkiem. Do tego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

czy ktoś wie, jak wygląda burak? na pewno nie... wątek zamknięty nie dość, że czekaliśmy na potrawy prawie 50 minut, to podano je w słaby...
~JJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

1 wątek zamknięty Zapłaciłem za piwo a dostałem pianę,barszcz moskiewski przypominał wyglądem...
~gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

tragedia wątek zamknięty byliśmy wtym lokalu aby zakosztować rosyjskiej kuchni baranina twarda jak...
~mar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

super! wątek zamknięty wyśmienite rosyjskie piwo, najlepsza zimna wódka, w zmrożonych kieliszkach,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. wątek zamknięty Dobra na kolacje ze znajomymi jak i na catering czy bufet. Kucharz ma widać...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Restauracja na 3+ wątek zamknięty Z usług restauracji korzystałem kilkukrotnie, z każdą kolejną wizytą po...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Rewelacja! Polecam! wątek zamknięty Restauracja jest świetna, jedzenie przepyszne i podawane w dużych porcjach....
~Monika i Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

polecam! wątek zamknięty Byłam w Kuchni Rosyjskiej dwa razy z moją mamą, i mimo tego, że mama zawsze...
~Gumiś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Polecam! wątek zamknięty Do Restauracji Kuchnia Rosyjska trafiłem na imprezę okolicznościową członka...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

I mprezy rodzinne wątek zamknięty Bardzo dobre miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne. Mozna posmakowac...
~Lulu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Lipa !! wątek zamknięty zaprosilem dziewczyne na kolacje slyszac ze ta knajpa ma dobra kuchnie i...
~blee
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

35

wątków

do góry