Widok

Kuchnia IKEA

mam wielkie dylemat ...za tydzień dostajemy klucze od naszego M a ja nie mogę sie zdecydowac na meble do kuchni i sprzęt - wszystko musimy kupic nowe i jest tego tyle ze oszalałam ...a co sadzicie o kuchni z Ikei...?? tylko nie wiem czy one sa trwałe i przeraza mine to skrecanie tych mebli...prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja odebrałam klucze w maju i wlasnie korzystam z kuchni Ikeowskiej i jestem bardzo zadowolona, wybralam kuchnie drewnianią w kolorze dębu, wszytskie sprzety równez zakupiłam w ikea, montaż kuchni był wtedy gratis nie wiem jak teraz ale ja bardzo polecam ze względu na jakość i niską cene :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble Ikea- to godne polecenia produkty:

1)Duża część materiałów dostępna od ręki, z półki lub z magazynu
2)Niezły design za przystępną cenę za 5- 6 tysięcy można zrobić naprawdę fajną kuchnie średniej wielkości
3)Dodatki i akcesoria niespotykane nigdzie indziej ( np. po relingi odsyłam klientów zawsze do Ikei- pozostała oferta na ryku to w zasadzie akcesoria rejs- drogie i brzydkie )
4)Niezłej jakości ( i tanie ½ ceny Bluma) akcesoria Rationel
5)Możliwość samodzielnej aranżacji w dość prymitywnym, ale darmowym programie komputerowym

Polecam:
Oświetlenie szuflad, Półi dolne szafek szklone i podświetlane (także 1/2ceny konkurencji)
Organizaery szuflad- jak wyżej…Agd: okapy słabe – piekarniki na pewno te szklane za 800zł…Mercedesy za 1900 z systemem pirolitycznym i funkcją gotowania na parze…
Tania kawiarka do zabudowy, niezła mikrofala …i szuflada trzymająca ciepło!
Tyle plusów- teraz minusy:
1)czasem dziwne wymiary szafek
2)ponawiercane od góry do dołu korpusy szafek ( rzędy dziurek- niepotrzebnych)
3)kłopot z szafkami niestandardowymi
4)obsługa- jednak „marketowa” wsparcie projektowe „średnie w porównaniu z np. dobrymi salonami HTH, ATLAS itp.
5)Montaż – tez pozostawiam do opinii forumowiczów.

Tyle naszej opinii jako projektantów. Ze swojej strony oferujemy:
a)kompleksową aranżacje kuchni (całego wnętrza) wraz w wysokiej jakości wizualizacją uwzględniającą wszystkie elementy proj. (konkretne kafle, oświetlenie itp.) z użyciem mebli Ikea, oraz montażem w cenie ok. 1000zł
b)taka samą aranżacje z pełnym doradztwem- wykonaniem i montażem mebli w systemie bez zaliczkowym z dowolnych materiałów ( szkło, akryl, forniry, drewno, folia …ect…) w porównywalnej cenie z Ikea.


Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://iq-design.firmeo.biz
kom. 0 794 63 55 33
W tym tygodniu promocja: Oświetlenie szuflad gratis !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka ma i raczej jest zadowolona, też brałam pod uwagę, ale to kompletnie nie nasz styl :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ja również zdecydowałam się na kuchnię z IKEA. Przechodziłam z projektem kuchni chyba wszystkie możliwe miejsca,a wszędzie ceny były po prostu kosmiczne często za zwykłą tandetę. Za ok. 6000 w IKEA można naprawdę znaleźć coś dla siebie. Ja wybrałam brązowoczarne fronty. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować-koleżanka ma już 3 rok kuchnię z IKEA i jest bardzo zadowolona. Jedyne co, to poleca od razu zrezygnować ze zwykłych odbijaczy i zamontować te lepsze samodomykacze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kuchnie ikea montowaliśy sami w domku 6 lat temu- i to nie prawda, że zawiasy się urywają, blednie, widać plamy...nadal wygląda super!!
mamy drewniane fronty i stalowy blat- ale już go nie ma.

jeszcze jeden plus- jeżeli znudzi ci się kuchnia- fronty można wymienić !!!! prawie każde pasują do modułów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej zamowic meble na zamowienie i nie ma problemu ja tez mialam klopot z meblami i zamowilam jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też zastanawialiśmy się nad zakupem kuchni w ikea ale:
-trzeba samodzielnie je składać
-co jest problemem docinać blaty,
-wspomniane już otwory w szafkach
-wszystkie korpusy szafek są białe
-problem z nietypowymi szafkami
W tym czasie znajomym robił zabudowę stolarz,dogadaliśmy się, i zrobił nam kuchnie.Ceny porównywalne co w ikea,ale bez problemów i takie jak chcieliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja sama kuchni nie musialm skaldac, przyjechala ekipa z ikea i sama wszytko zamontowala i podocinala za darmo!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do zapoznania sią z nasza ofertą na www. meblegdansk.pl
nasze atuty w porównaniu do ikea to
brak problemów z niestandartowymi wymiarami
korpusy w dowolnym kolorze
blaty dłuższe niż 3 metry
fachowe doradztwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
did ,była jakaś promocja że montarz był gratis ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge polecic firme ktora wykonala mi zabudowe mebli kuchennych i dwie szafy. Marzylam o ladnej ,nie drogiej kuchni.Dzieki poleceniu znajomych dostalam namiar na te firme.Co najwazniejsze ten facet ma niesamowity gust,umie super doradzic.Z poczatku mielismy swoje plany,ale po rozmowie z tym panem nasze plany ulegly zmianie.Jesli ktos szuka super fachowca to ze szczerego serca polecam.Ja juz mam swoja wymarzona kuchnie i jestem szczesliwa. Mialam tez zrobiony projekt komputerowy.Bylam tez po wycene w studiu kuchennym i okazalo sie,ze Pan Janusz zrobil mi o 30% taniej. Zainteresowanym moge wyslac moje zdjecia . Zycze Wam wszystkim powodzenia. beatakozlowskaa@tlen.pl
lub mail do Pana Janusz wlasciciela stolarni meblenazamowienie5@ tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry