Widok

Kuchnie Relinges

Witam,

Chciałem zapytać czy może miał ktoś styczność z firmą relinges z Elbląga, wykonująca meble kuchenne na wymiar?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witam, firma Relinges projektowała mi kuchnię oraz szafę do przedpokoju. Generalnie czas wykonania i kontakt ok (czyli ok 2-5 tygodni- standard), natomiast kompetencje w projektowaniu kuchni oraz szafy...takie sobie. Kuchnia niby ładna, ale szafki bardzo wysoko, dużo nie wykorzystanej przestrzeni, gdzie powinna być szafka głębsza, a nie jest i za nią jest masa niewykorzystanego miejsca. Okap powinien być wyżej niż na wysokości oczu. Natomiast te rzeczy widzi się dopiero jak ma się własne mieszkanie i użytkuje na co dzień, ale jeśli ktoś zajmuje się projektowaniem na codzień powinien zwracać uwagę na takie szczegóły.
Montaż trochę niechlujny, monterzy niechętnie i nie dokładnie wykonywali poprawki. W szafie ledwo mieszczą mi się rzeczy, ponieważ jej wymiar jest za mały na szerokość wieszaków, także wszystko się mieści jak je upchnę. Mimo, że fachowcy wymierzyli szafę tak by nie była cięta, została mimo to pocięta i brzydko złączona, gdy wytknęłam to powiedziano mi, że to standardowe rozwiązanie, tyle że nie zostałam poinformowana, że tak ten projekt zostanie wykonany.
Generalnie przy meblach na wymiar oczekiwałam więcej doradzania klientowi, a nie robienia i tyle, mimo, że jakieś rozwiązania mogą być bez sensu, bo przecież wiadomo, że ja tego nie robie na co dzień i się na tym nie znam. Próbowałam uzyskać jakieś sugestie, czy wymiary są ok, czy odcienie będą do siebie pasować, czy jest może jakieś inne rozwiązanie które zostało by polecone. Niestety nic takiego nie uzyskałam. Dlatego drugi raz nie zdecydowałabym się na usługi firmy Relinges.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Wejherowo transport przeprowadzka (18 odpowiedzi)

Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano: Wejherowo. Mamy do...

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

do góry