Widok

Kupię ogródek działkowy

Za niewielkie pieniądze ponieważ zależy nam na kawałku ziemi aby dzieci miały gdzie się wyszaleć, pies wybiegać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwinę nieco temat:
Określ, jaka lokalizacja by Ci odpowiadała. Przejedź się do tych ROD-ów i sprawdź tablice ogłoszeń.
Osoby chcące sprzedać działkę właśnie tam, w pierwszej kolejności, pozostawiają swoje anonse.
Poza tym, na tablicach tych zazwyczaj jest nr tel. do gospodarza ogrodu. On ma informacje "z pierwszej ręki", które działki są na sprzedaż a które są wręcz wolne, do wzięcia i zagospodarowania.
Moje pytanie "gdzie?" wzięło się stąd, że mam informacje o takich właśnie wolnych działkach "do wzięcia". Niekoniecznie aktualne, ale to się dosyć dynamicznie zmienia i nawet jeśli na dzień dzisiejszy wolnych działek nie ma, to w ciągu kilku miesięcy z pewnością pojawią się następne. Dla części potencjalnych działkowiczów realia przerastają oczekiwania i po jednym sezonie rezygnuję z działki.
Kwestia tylko, czy rejon Ci odpowiada, dlatego pytałem gdzie szukasz tej działki.

---
"anonim" powyżej to przeoczenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały Gdańsk. Zależy nam aby działka była jedynie ogrodzona;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ewentualnie aby nie była strona a cała reszta nie ma większego znaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat te, o których mam niejakie pojęcie, ogrodzone nie są. Część działkowców sobie porobiła jakieś płotki - ale raczej symboliczne.
Ja będę w tym roku robił ogrodzenie na swojej działce, ze względu na psa właśnie. Liczyłem z grubsza koszty i są one groszowe - słupki (drewniane pale toczone), siatka, impregnat i trochę roboty. Całość z pewnością (nie licząc własnej robocizny) poniżej 1kzł.
I to byłby dla Was w zasadzie jedyny koszt "na wejście" , poza opłatą działkową (0,70zł/m² rocznie, w czym zawiera się ryczałt za wodę). Plus oczywiście trochę pracy na zagospodarowanie (np. założenie trawnika).
Działki są w modułach po 100m² (20x5m). Kwestia szczęścia, czy są akurat wolne pojedyncze, czy złożone z kilku modułów obok siebie. Maksymalnie można mieć 500m².
Kwestia, czy lokalizacja Wam odpowiada (w końcu to Orunia ;])?
https://mapa.trojmiasto.pl/#/location/-72.02,261.78/map/-72.23,261.43,6,o,0;1;24;37
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z kim się kontaktować odnośnie działki na orunii? Akurat tak się składa że ta Lokalizacja byłaby dla nas super ponieważ całkiem blisko;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem upoważniony, aby podawać namiar publicznie.
Odezwij się do mnie na priv. Przez Forum, lub na tel, który sobie wyguglasz bez trudu. Zaczyna się od trzech bałwanków ;)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Gdynia Rumia coś wiadomo? Chetnie kupię lub wynajmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj poszukać w dziale ogłoszenia :) bo nie wszyscy tutaj zaglądają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ogród

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry