Widok

Kupno nowego mieszkania - gdzie?

Cześć wszystkim, planuje kupić mieszkanie możecie doradzić gdzie powstają nowe osiedla, gdzie warto zamieszkać i żeby cena nie była z kosmosu ? Interesują mnie osiedla od strony Kowal, os, Jaworzniaków Zakoniczyn itp.

Licze na wasza pomoc. Interesowały by mnie mieszkanie nowe,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wie ktos jakie sa czynsze na ulicy Hokejowej ? w oddanych mieszkaniach w 2012 roku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czynsz blisko Jaworzniaków 900 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczekaj, za rok deweloperzy będą opuszczać ceny bo nadchodzi czas depresji w budownictwie. Nie przepłacaj, jakość mieszkań nawet u renomowanych deweloperów jest pod dużym znakiem zapytania. Zapytaj tych którzy już kupili!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie wiem jaka dla Ciebie cena nie jest z kosmosu ;) nowe osiedle powstaje teraz na Redłowie nazywa się rezydencja redłowo, znajomy tam właśnie kupuje mieszkanie i pokazywał mi wizualizację. Wygląda świetnie, bardzo nowocześnie, przestrzennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry