Widok

Kurier InPost

Witam, czy ktoś jeszcze ma/miał niemiłe doświadczenia z kurierem InPost, który obsługuje nasz region? Większego kłamcy, nygusa i cwaniaczka chyba jeszcze nie spotkałam. Firma nie potrafi wpłynać na swojego pracownika, który jawnie olewa swoje obowiązki. Nawet z GLS i Pocztą Polską nie miałam takich przebojów, co z tym jednym człowiekiem.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

no, swego czasu był oburzony, że paczki musi nosić. tragedia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest u niego standard. On preferuje ganianie za nim po okolicy i czekanie, aż jasnie pan łaskawie podjedzie, aby dać paczkę. Teraz przechodzi samego siebie, bo od piątku moja przesyłka leży w paczkomacie i nie mogę jej odebrać, ponieważ umieścił ją w skrytce z popsutym zamkiem i codziennie mnie okłamuje on albo InPost, że sprawa jak najbardziej jest przekazana dalej i już zaraz będę mogła paczke odebrać. To są jaja. Jakbym u siebie w pracy tak zaczęła pajacować i olewać obowiązki, to nie wiem, czy na zwróceniu uwagi by się skończyło... Widać InPost ma inne standardy, których plebs nie pojmie :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam ja właśnie jestem kurierem i obsługuje Banino,a tak dla jasności co to paczki do paczkomatu ktora utchnela w paczkomacie pamiętam ta sytuację i jest właśnie tak jak nadłożyć przedmówca ja podjąłem próbę wyciągnięcia jej lecz usterka było poważniejsza, więc nie oskarża pani ludzi nie mając wiedzy na niektore tematy pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypowiedział się pan tylko odnośnie tej paczki. A co z resztą? Że trzeba za panem ganiać po Baninie? Albo się pan umawia, że zaraz podjedzie tu i tu i człowiek czeka pół godziny. Na szczęście to już nie mój problem, bo przestałam korzystać z usług InPost. Taka obłsuga to dla firmy prawdziwy skarb!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://dobre-rady.net/firma-zajmujaca-sie-przesylkami-kurierskimi/ paczki są bezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
DPD też w kulki leci. Miał dostarczyć umowę z Orange.Specjalnie wziąłem wolne z pracy i czekałem na niego nie wychodząc z domu.Oczywiście kurier się nie zjawił. Gdy skontaktowałem się z Orange to mieli informację od kuriera,że był u mnie 3 razy lecz nikogo nie zastał. Tak to bywa z kurierami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie z Integera (Paczkomaty i kurierzy inpost) mówią krótko: NIGDY nie brać kuriera inpost. Paczkomaty brać, (mamy w Baninie), kuriera nie brać. Przez tydzień miałem ‚w doreczeniu’. Dopiero jak miałem screena z systemu i podałem się za pracownika integera to się panu udało dostarczyć. :(
To ludzie na zleceniach, nie pracownicy tej firmy, więc cóż - mają w pupie..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ze swojego doświadczenia już moge odradzić paczkomat w Baninie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja odebrałem z tego paczkomatu około 100 przesyłek i po Twojej jednej przygodzie mam zrezygnować, bo Ci się drzwiczki zacięły ?
Wrzuć na luz, ludzie wody,prądu nie mają latem,kanaliza co nie którym wybija, zimą i jesienią brodzą w błocie i wypompowują nadmiar wody na drogi a Ty tu dramat w pięciu aktach bo mnie Inpost krzywdzi.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy zakłada osobny post na temat tego, co go wkurza. Posty o wodzie/prądzie/dzikach/kierowcach są. Mnie akurat strasznie denerwuje kurier, więc sie pytam, czy inni tez maja takiego pecha. Nikomu nie zakazuje korzystania z paczkomatu, jedynie piszę, że odradzam, a to znacząca różnica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a my piszemy, ze korzystamy z paczkomatu, żeby nas własnie kurier nie wkurzał - bo to jest najlepsze rozwiazanie :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też z paczkomatem w Baninie nie doświadczyłem do tej pory problemów (nie licząc tego, że kiedyś stał tutaj mały paczkomat, który nie mieścił przesyłek i kurier przed paczkomatem paczki wydawał). Do tej pory odebrałem ok. 20 przesyłek i jak na razie wszystko jest w porządku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurier inpost - zostawił mi lustro pod drzwiami, nawet nie zadzwonił. DPD - od kiedy nie jeździ pan Paweł, kupuje tylko za pobraniem, ponieważ nowy kierowca nie umawia się. DHL - fajne opcje przekierowania /zmiany godziny, zawsze jest powiadomienie kiedy będzie paczka, Poczta Polska - czeski film, nikt nic nie wie, GLS i Fedex - unikam jak ognia, bo pojawiają się bez zapowiedzi. Paczkomat - najlepszy, odbieram kiedy chce. To moje subiektywne przemyślenia, każdy ma swoje, pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Paweł (młody, grzeczny i solidny człowiek) jeździ :) Przynajmniej ja i moje paczuszki mamy szczęście go spotykać.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ten kurier Inpostu, no cóż nawet nie zachowuje się jak kurier. Jakby pracował tam za karę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo często zamawiam do paczkomatu i nigdy nie miałam problemu, ostatnio nawet nadałam przesyłkę w paczkomacie i została odebrana po pół godzinie.
Odebrałam tam już grubo ponad 20 paczek i nigdy nie miałam opóźnienia ani zniszczonej paczki czy zepsutych drzwiczek. Z kurierami też nie mam problemu. Może powinnam zagrać w totka? :-D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nigdy nie miałam problemu z paczkomatami. Rzetelną firmę poznaje się po tym, jak się zachowuje w trudnych sytuacjach. Ja cały czas nie mogę odebrać paczki. Codziennie dzwonię na infolinię i słyszę tylko, że kurier otrzymał informację o PILNYM dostarczeniu przesyłki. I co? I nic. Te osoby, które tak mi się dziwią i tak zaciekle bronią paczkomatów pewnie też by były wściekłe na moim miejscu (ile można czekać? Dziś już leci 8 dzień, odkąd paczka jest w paczkomacie, a kurierowi nie chce się jej przełożyć do działającej skrytki). Czekam na ważną przesyłkę, a InPost zupełnie olewa sprawę.

Także jak jest dobrze, to jest dobrze. Odbierze się 100 przesyłek bez problemu, ale w przypadku jakichkolwiek problemów człowiek wyjdzie z siebie i może sobie nawet dwa miesiące czekać, aż ktoś zacznie wykonywać swoje obowiązki. Jakbys niektórzy na swojej skórze poczuli brak działania InPost, to też by nieco zrewidowali swoje podejście do nich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

WOW! Wywód godny obywatela świata ;-) , ale uporządkujmy trochę te emocje.
To ja od stu przesyłek, więc czuje się trochę wywołany do tablicy.
Abstrahując od tego co jest w rzeczonej przesyłce, to z tego co rozumiem, zamówiłaś droga Wkurzona osobo, usługę do paczkomatu.
Pan kurier,nie znam, odebrałem tylko kilka przesyłek od kuriera Inpost i nie pamiętam dokładnie, wydaje mi się nawet że zawsze od kogoś innego, zapakował to coś do skrzyneczki i tu jak gdyby jego praca się kończy.
Twoje pretensje do niego są chyba trochę nieuzasadnione, ponieważ za obsługę techniczną odpowiada pewnie jakiś dział techniczny Inpost, to co oni Ci odpowiadają to zwykła spychologia.
Jak sobie wyobrażasz że kurier ma zabrać lub przełożyć paczkę kiedy drzwiczki się nie otwierają?
On włożył do teoretycznie sprawnej skrytki a potem coś się zepsuło, co ma zrobić, wziąć przecinak i młotek i wydobyć to coś?
Jak już więcej osób nadmieniało, to jest najprawdopodobniej podwykonawca-doręczyciel a nie pracownik techniczny, nie wiem czy miły czy nie ale to inna inszość.
HOUGH.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z kurierem widziałam się osobiście pewnego dnia i sam mi powiedział, że to on jest od tego, aby skrytkę otworzyć i przenieść w inne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza tym, nie za bardzo rozumiem pretensje do mnie o to, że jestem zła na zaistniałą sytuację. Jeśli ktoś by pisał o problemach z Pocztą Polską, to znaczy, że skoro ja nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów, to miałabym wyśmiewać taką osobę itp? Pisać, że przesadza, bo ja wiele razy już korzystałam z usług PP i nigdy mnie nie zawiedli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Już naprawdę się nie przejmuj,skoro twierdzisz że on jest od tego to trzeba go wziąć na męki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Howgh się pisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Się pisze" czy "należy pisać", purysto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmień kuriera, nie ma sensu się męczyć. Ja już od jakiegoś czasu w ogóle nie nadaję przesyłek przez tą firmę i moi klienci są bardziej zadowoleni, bo przesyłki dochodzą do nich na czas. Ostatnio zacząłem korzystać z sendit.pl - nadanie przesyłki przy pomocy tego portalu jest banalnie proste, bo wszystko odbywa się w 100% online (nawet zapłata za przesyłkę).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy to nie przypadkiem chamska reklama pośrednika przycinającego ok 1 -1,5 zł na paczce. Którego podwykonawcy przyjeżdżają po odbiór palety autami bez windy? No niestety. Umiem podpisać umowę bezpośrednią, i nie frajerować przede wszystkim moich klientów.
Powodzenia w szukaniu frajerów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na przyszłość, proponuję InPost paczkomat w Baninie. Korzystałam kilkanaście razy - szybko i bez problemów. Jak z nastolatkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korzystałam wiele razy, dopóki się nie zawiodłam tak, że od tamtej pory zaprzestałam korzystania z usług InPost. A jak widzę, że sprzedawca oferuje wysłanie produktu przez paczkomat, to wolę dopłacić i wybrac inną firmę. Każdy mądry i poleca, dopóki się nie natnie na coś. A zawsze i wszędzie przed ta sytuacją polecałam wszystkim paczkomat, jako najbardziej niezawodną opcję dostarczenia przesyłek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szczerze to ja raczej skupiam się na tym by był tani kurier , więc korzystam z usług pośredników którzy mają negocjowane warunki z kurierami. To wygodniejsze bo to oni dbają o to, żeby jakość usługi była na wysokim poziomie, a zawodolenia w 100%. Zamawianie kuriera online na takich platformach jest bardzo łatwe i intuicyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tak samo. Zawsze wysyłałam paczki przez paczkomat . Do czasu. Raz kurier wyciągnął przesyłkę z paczkomatu i zgubiła się już na etapie sortowni w gda i 2 tygodnie jej szukali a drugi raz w niedziele nadana przesyłka w paczkomacie-w pon żadnej informacji o wyjęciu, dopiero interwencja telefoniczna do centrali i popołudniu we wtorek została wyciągnięta przez kuriera. Druga sprawa to taka że zdarzyło mi się podjechać pod paczkomat i akurat kurier wykładał paczki. Grzecznie spytałam czy mogłabym odebrać to mówi że nie bo on do wieczora je będzie rozladowywal. Współczuję Panu takiej pracy. Ja tez ciężko pracuje ale trochę asertywności nikomu nie zaszkodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jeszcze jak pięknie mu upadają te paczki. Moja raz przyszła tak zdezelowana że myślałam że wyciągał ją psu z pyska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większosć kurierów to niestety poczciwi ludzie którzy są obrzuceni błotem przez media i ludzi. Ja znam personalnie kuriera - świetnie wykonuje swoją pracę. Korzysta z pakowania firmy https://pakomat.pl/ i jest zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kurier, a kurier jak się okazuje to czasem jest duża różnica. Na rynku firm jest wiele, ważne żeby wybrać tę najlepszą i najtańszą. Dlatego dobrze jest na przykład znajomych popytać, to już da jakiś obraz. Warto też porównać sobie firmy kurierskie pod kątem kosztów, ile zapłacimy za daną paczkę. Na https://www.taniabrytania.uk/sprawdzamy-ceny-kurierow-ile-zaplacisz-za-paczki-w-polsce-a-ile-za-granica/ można to zrobić, a powiem że warto. Jakby nie patrzeć różnice są, to po co przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Absolutnie się nie zgadzam. Jest ok, chyba, że u mnie wozi kto inny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To wątek sprzed 2 lat, więc pewnie kto inny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha faktycznie :D pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poza tym mamy już kilka paczkomatów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

i co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaję dziesiątki przesyłek. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem usług kurierskich, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - https://jaw.pl/2022/03/jak-wyslac-paczke-poza-granice-ue/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry