Widok

Kurs kadry i płace?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny potrzebuje namiarów na porządny kurs kadry i płace dla poczatkujących. Możecie coś polecić?
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam w Centrum Doradczo-Szkoleniowym w Gdyni i bardzo polecam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje zaraz spradze ich oferte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gdansk.skwp.pl/Kursy,277.html#09
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę szczęścia, ja zapisywałam się w Gdańsku w różnych szkołach i jakoś nigdy szkolenie nie doszło do skutku- zawsze z powodu małej ilości chętnych, teraz nawet dałam zaliczkę na szkolenie w profesji które miało rozpocząć się na początku maja ale do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi- chciałam to załatwić przed porodem ale widzę ze chyba wcześniej urodzę niż doczekam się tego kursu
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to dziwne, moja koleżanka kończy właśnie ten kurs w Stowrzyszeniu więc jednak jakieś się odbywają ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe coś organizuje w Gd. ??
bylam na kilku szkoleniach - są OK a na stronie internet . dają rabat na ich kursy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kończyłam te szkolenie rok temu w CDS w Gdyni, też polecam bardzo mocno, bardzo fachowo, rzetelnie i nacisk na praktykę. Dostałam pracę jako Kadrowa w dużej firmie i po samym kursie poradziłam sobie po miesiecznym wdrożeniu w firmie, serdecznie polecam!!! segregator z zajęć wciąż mam ze sobą, bardzo przydatne materiały!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam ten kurs, o ktorym kkasia pisze, co prawda to bylo 3 lata temu, ale ja bylam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, że w Stowarzyszeniu Księgowych jest dobrze. Organizują kursy regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam cos takiego
http://www.gowork.pl/ceny_terminy,10

wyglada ok, zobacze jeszcze to stowarzyszenie ksiegowych. dzieki za wszystkie odpowiedzi
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alycja_83 - czy wybrałaś już któryś z kursów? Ja wciąż nie mogę się zdecydować, czy gowork, czy może w Stowarzyszeniu Księgowych. Czy jest ktoś kto w ostatnim czasie brał udział w szkoleniu kadry i płace? Ja również będę bardzo wdzięczna za opinie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście polecam kurs w Stowarzyszeniu, ja skończyłam w czerwcu, koleżanka chodzi od października i też jest zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polibuda robi studia podyplomowe z tego zakresu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko Polibuda, ja zaczelam od pazdziernika na WSB Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi i tez sa fajne zajecia, na dodatek duze dofinansowanie z Unii bylo.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również kurs w polskim stowarzyszeniu ksiegowych - PTS polecam!
Ja bez problemu odnalazłam się w tematyce kadr i płac po tym kursie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na kursie Goworka, bardzo sprawnie zorganizowany, wszystko pokazane na slajdach, mnóstwo slajdów. Po jego ukończeniu nie dostałam od razu pracy, ale udało mi się załapać na staż w jednej fimie i potem przedłużyli mi umowę i zatrudnili. Według mnie warto zaryzykować i pójść na taki kurs. Zdecydowanie łatwiej znaleźć pracę w kadrach nawet po zwykłym kursie, niż pracę w zawodzie po studiach typu filozofia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam kurs kadry i płace w Gowork, fajny, solidnie zorganizowany kurs, info na czasie, lektorzy się starali, że chociaż to nie zajęcia z Beatlesów to żeby brzmiało w miarę ciekawie. No ale wykładu jest mało, jest głównie praktyka, co w sumie na plus, bo tak się łatwiej uczy. Ja polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to się podpytam - może ma ktoś ściągę do Symfonii (Finanse i Księgowość)??? takie podstawy napisane łopatologicznie? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się orientuje gdzie w Gdańsku warto zrobić taki kurs?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W SKWP

http://www.gdansk.skwp.pl/Kursy,277.html#06
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ktoś może brał udział w kursach na kadry i płace organizowanych przez g o w o r k?
Sorki, ze tak napisałam ze spacjami, ale nie wiem dlaczego nie mogłam dodać pytania, pokazywało, że niedozwolona treść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja i naprawdę byłam zadowolona. Kurs odbył się w Zieleniaku z 2 lata temu. I parę miesięcy po tym znalazłam pracę.

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PTE Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polskie towarzystwo ekonomiczne w gdańsku - solidnie i dobre materiały - byłam i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie odnośnie ODDK. Myślę nad przekwalifikowaniem się i czy taki kurs weekendowy byłby odpowiedni? Macie jakąś opinie o tych szkoleniach? A może ktoś z Was ukończył jakieś szkolenie w tym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odezwij się do tej firmy: http://wtg24.pl/ oni prowadzą kadry i płace, być może też szkolenia. Zadzwoń , a na pewno wszystkiego się dowiesz i ktoś Ci chętnie pomoże. Pozdrawiam i życzę powodzenia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, pisałam do nich, ale prowadzą kursy tylko dla firm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
ja ukończyłam kurs w Goworku Kadry i Płace 120H. Bardzo polecam. Bardzo dobra organizacja, miła atmosfera. Świetna prowadząca, bardzo kompetentna. Bardzo dobre materiały szkoleniowe. Mogę wszystkim zainteresowanym polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy co ci potrzebne. Zerknij do nich http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe . Prowadzą szereg szkoleń min z programu symfonia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

CDS Gdynia polecam mocno, praktycznie i bardzo skutecznie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to chyba jakiś żart. ta firemka ledwie zipie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Jak długo wchłania się szczepionka Rotarix? (11 odpowiedzi)

Zaszczepiłam synka przeciwko rotawirusom. Po ok 2 godz. po szczepieniu karmiłam go i sporo...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry