Dziękuję pięknie za profesjonalne i indywidualne podejście do uzyskania kwalifikacji do wykonywania makijażu permanentnego. Skrupulatnie przeglądałam oferty szkoleń z uwagi na chęć kształcenia w tym kierunku i otwarcia swojej firmy wobec czego moje oczekiwania były wysokie i przede wszystkim oparte na zdobywaniu cennych doświadczeń. Tym bardziej cieszę się, że kurs spełnił moje oczekiwania, co więcej, cena kursu jest bardzo atrakcyjna, a to co ma dla mnie największe znaczenie i utwierdziło mnie w przekonaniu, że uwielbiam wykonywać takie zabiegi to praktyczne podejście, a co za tym idzie cenne doświadczenie. Dzięki praktycznym zajęciom w gabinecie Pani Patrycji zdobyłam doświadczenie, które daje mi pewność, że wiem co robię. Pomocne uwagi, rady i wskazówki są niezwykłą rzadkością w dobie silnej konkurencji. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje za co pięknie dziękuję Pani Patrycji.
Pani Alicjo słowa ogromnego uznania i podziękowania, bo stworzyć kurs który zawiera wszystko to co łączy pojęcie profesjonalizmu jest wyjątkową umiejętnością. A zapewnić przy okazji dobrą atmosferę i fajną "dawkę radości" to dodatkowy atut.
Dziękuję i szczerze polecam :) pozdrawiam :) :) :)