Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Włodzimierz Dębski - opinia wątek zamknięty Bardzo duży asortyment, często nietypowy dla innych kwiaciarni. Jestem stałym...
~Włodzimierz Dębski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

piękny bukiet i dekoracje ślubne wątek zamknięty Zamawiałam bukiet oraz dekoracje ślubne w kwietniu 2018. Wszystko wyszło...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Zawsze wchodzę do ALJAVI z uśmiechem ponieważ wiem że wychodząc z tego...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

mozna lepiej wątek zamknięty Bukiet za kase za ktora niektorzy zyja przez 2 tygodnie, padl po jednym dniu....
~kwiaciarz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

polecam bukiety slubne :-) wątek zamknięty W tej kwiaciarni (wtedy jeszcze siedziba znajdowała sie w Gdańsku Głównym)...
~jaskolczegniazdo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

świetna współpraca wątek zamknięty współpracuję z p. Jagodą i Wiktorią od kilku lat, nigdy nie zawaliły...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Odradzam wątek zamknięty Absolutnie nieprofesjonalny i niesolidny zakład. Zamówiłam wieniec...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Rozczarownie wątek zamknięty Zamówiłam z tej kwiaciarni kwiaty na wesele. Co do jakości wykonania nie mam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Niemila i niezaangazowana obsluga wątek zamknięty Gdy wreszcie trafilam do kwiaciarni zachecona dodatkami do domu ktore tam...
~Goska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Taki lokal wciąga i się do niego wraca wątek zamknięty Wstępowałem z żoną aby kupić kwiaty, a zostaliśmy zachęceni kuturą obsługi na...
~Włodzimierz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Nie raz kupowałam kwiatki w tej kwiaciarni zarówno cięte jak i...
~Gabi
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry