Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wierna klientka - ocena W kwiaciarni "Baccara" kupuję i zamawiam kwiaty od wielu lat. Okazji nie...
~Wierna klientka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Eliza - opinia 24 czerwca zakupiłam bukiet na ślub.kwiaty STARE!!masakra!!!!cena z kosmosu!
~Eliza
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Wdzięczna kientka - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo kwiaciarni Baccara za szybka i profesjonalna pomoc w...
~Wdzięczna kientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

Irena - opinia wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie- stały miły kontakt, zamówienie pieknie i...
~Irena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Cokolwiek wymyślę - to dostaję. Wyczucie, zrozumienie klienta no i jakość!...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

kwiaty zawsze cieszą wątek zamknięty Chciałabym tą drogą podziękować kwiaciarni Baccara za miłą i fachową...
~Pani
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Zamawiałem zdalnie kwiaty z dostawą wątek zamknięty i wszystko super, bardzo polecam!
~TN
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Jak najbardziej tak :) wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować załodze kwiaciarni Baccara za perfekcyjne...
~Myszkaaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Juz nigdy wiecej wątek zamknięty Nie pierwszy raz bardzo szybko zwiędły mi kwiaty a szczegolnie róże ktore...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

KOSMICZNIE !!!!! Serdeczne podziekowania wątek zamknięty Nie znajdujemy nawet odpowiednich slow pani Lucyno dla uznania...
~IRENA I KAZIMIERZ z ABERDEEN
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Niesamowicie profesjonalna i dowcipna obsługa! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym kupowałem kwiaty dla mamy, obsługiwała mnie super pogodna...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

nie polecam! wątek zamknięty Obsługa fatalna. Pani w bardzo niegrzeczny i bezczelny sposób próbowała...
~mężczyzna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Jeśli szukasz Kwiaciarni przez duże "K" - Polecamy!!! wątek zamknięty Nie chcielibyśmy urazić niektórych z naszych poprzedników, ale chyba nie...
~Ola i Jakub, Nowożeńcy z 05 wrze
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Oprawa ślubu i wesela - polecam! wątek zamknięty Kwiaciarni Baccara zawdzięczamy przepiękną oprawę florystyczną naszego ślubu...
~Asia i Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Nie polecam na ślub :-( wątek zamknięty Drogo i bez polotu Wyobrałam opcje z przystrojeniem kosciola I dostałam...
~Mia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Pewne plusy, obsługa wielki minus wątek zamknięty Każdy miewa dni gorsze i lepsze, dlatego jak trafiam na kogoś jeden raz, to...
~Niezadowolona stała (już nie) kl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Jestem zachwycona wątek zamknięty Mieszkam za granica i zamowilam kwiaty przez internet zalaczajac...
~Asia Swarcewicz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

polecam bukiet śubny wątek zamknięty Za przeznaczoną kwotę 50 zł, zrobiono mi piękny bukiet i butonierkę dla pana...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Najlepsza obsługa wesela jaką można sobie wyobrazić !!! wątek zamknięty Wszystko zorganizowane profesjonalnie, dekoracja Kościoła, samochodu, bukiet...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Piękny bukiet wątek zamknięty Kwiaty zamówione przez internet, wcześniej kontakt mailowy i telefoniczny,...
~x
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

28

wątków

do góry