Widok

Kwiaty z hurtowni Renk - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

pomyślałam, że zamiast zamawiać dekoracje u florystki, może lepiej byłoby kupić kwiaty w hurtowni dzień przed ślubem. Czy ktoś z Was już tak robił?
Znalazłam hurtownię Renk w Gdańsku. Czy orientujecie się może w cenach?
Będę wdzięczna za odpowiedzi! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cześć,ja tak zrobiłam jakieś 2 miesiące temu.Zastanów się czy dzień przed slubem bedziesz miała na to czas i ochotę.Dzisiaj jak sobie o tym pomyślę to wiem,ze drugi raz tego błędu bym nie zrobiła.Trzeba tam być wcześnie rano a potem te kwiaty jeszcze układac i w kościele i na sali-mordęga.Owszem kwiaty na giełdzie są tańsze niż w kwiaciarni,jest tam bardzo duży wybór kwiatów i te kupione świeże potrzymają ci bardzo długo(u mnie w kościele stały ok 3 tyg).
Pozdrawiam,milych i spokojnych przygotowań.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jade, ale dostarczam kwiaty na sale i do kosciola i tam juz sami robia dekoracje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też kupowałam - robiłam wszystkie dekoracje -i bez przesady z tym brakiem czasu.
Była też dzień wcześniej, żeby zobaczyć co i jak i znaleźć inspiracje- już tak mam, że dopiero jak zobaczę "materiał" to wpada mi do głowy pomysł.

Ceny korzystne- szczególnie jak masz czas, żeby porównać kilka stoisk albo żeby poszukać fajnych okazji.
Jak po kwiaty to tylko do Renka.
Pomogę w dekoracji - mam sporo materiałów: szkło, wazony, skertingi, pokrowce -> koliberq@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej

hurtownie są dwie renk i ta na rzęsnej. renk jest wiekszy i ma wiecej stoisk z ciętymi kwiatami. polecam na sobotnie wesele pojechać w piątek 4-5 rano. w wiekszosci stoisk kwiaty Ci sprzedadza, a ozdoby i inne dekoracje raczej nie - trzeba miec działalność florystyczna albo czasami zgodza sie +30% do każdej ceny.

dekoracje nie są kosmicznie drogie - jest prawie sierpnień, wiec ceny kwiatów są dobre. sama brałam ślub, a teraz przygotowuje dekoracje kwiatowe na wesela wiec wiem, ze wazne jest okreslenie budzetu bo wesele to duze przedsiewziecie i koszty.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy trzeba mieć działalność konkretnie florystyczną, czy inna może być, do której potrzebne mi będą kwiaty? :)
Ślub bierzemy w kwietniu :) Bardzo chciałabym bukiet i dekoracje z tulipanów. Mam już konkretny pomysł i na pewno dam radę :) Sama z tym przecież nie będę. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie mam żadnej działalności, a kupowałam. ...nawet się targowałam :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to zalezy, jest kilka sklepów, głównie z dodatkami, które nie sprzedadza Ci bez dzialnosci typowo florystycznej- pracowania, kwiaciarnia....

kwiaty powinni Ci sprzedac, ale tez nie wszedzie. to jest hurtownia i od pewnego czasu nastawiaja sie na hurtownikow, a nie na detal.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam na Renku w sobote, ale tylko na jednej hali. Tulipany tylko w jednym kolorze byly w jednym miejscu tylko - w koncu teraz nie sezon na nie. Mozna bylo kupowac kwiaty niehurtowo, ale w 2 najfajniejszych sklepow z dekoracjami wymagali wlasnej firmy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
i jeszcze w kilku innych z dekoracjami (organtyna, dodatki, gąbki,) tez poproszę o nip działalności florystycznej.

na tulipany już i jeszcze nie czas:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ogród

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

do góry