Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - ocena Bardzo polecam! Pracownicy i właściciel są wyjątkowo kompetentni, atmosfera...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 marca 2024

Agnieszka S. - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalizm i bardzo uprzejmą obsługę. Na pewno...
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2022

Szybko i dobrze wątek zamknięty Zostalam mile zaskoczona profesjonalnym poziomem uslugi jak i szybkoscia...
~Tlumaczenie z angielskiego
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Skorzystałam z usług biura tłumaczeń już kilkakrotnie i jeszcze nigdy się nie...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Quick and good job wątek zamknięty Made quick translation from Ukrainian to Polish. Very quickly. Thanks
~Alexey
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług tego biura i za każdym razem byłam bardzo...
~Hanna G.W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Szybko, profesjonalnie i miło :) wątek zamknięty Miałam pilne tłumaczenie i tylko tutaj udało mi się wszystko załatwić i to w...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2013

Tłumaczenie przysięgłe wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, świetne podejście do klienta; bardzo łatwy i przyjemny...
~Zuzanna S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Tłumaczenie ustne wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Świetne podejście do klienta, łatwy kontakt, tłumacz...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2012

Odpowiedź LS LINGUA odnośnie komentarza p. Alicji wątek zamknięty Rzeczywiście, podobna sytuacja miała miejsce i jest nam z tego powodu bardzo...
~Zespół LS LINGUA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

To była jakaś porażka!!! wątek zamknięty Dokument oddawałam w poniedziałek (19.03) miałam do odbioru w czwartek. Kidy...
~Alicja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry