LALALA Arthotel

Hotele

Sopot, Rzemieślnicza 42

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Potrawy wspaniałe, koncerty cudowne wątek zamknięty Już po raz kolejny byliśmy na koncercie w LaLaLa tym razwm Marcina...
~margaretka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

jedzenie pyszne, wystrój średni, pani manager zniechęca:( wątek zamknięty W ubiegłym miesiącu wybrałam się tam ze swoją przyjaciółką. Jedzenie...
~TLKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

Komunia 20.05.2012 wątek zamknięty 20.05.2012 odbyła się komunia mojej córeczki właśnie w restauracji" La La...
~Zina Mohammad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Polecam wątek zamknięty polecam każdemu, kto lubi dobre wino i smaczne jedzenie, byłam na kilku...
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Naprawdę warto wpaść do Lalala wątek zamknięty Bardzo polecam wizytę w Lalala. Mają bardzo ciekawe menu. Polecam owoce...
~Ann
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

Anna - opinia wątek zamknięty Nie wierzę, że w Trójmieście można zjeść gdziekolwiek lepiej przyrządzone...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

zdecydowanie polecam wątek zamknięty ciekawe jedzonko, wyśmienita kawa!!, na winie się nie znam, nocleg odlotowy a...
~wszyscy mnie znają
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

W ramach odpowiedzi na "Degustacja win z Francji" wątek zamknięty Nie do końca zgadzam się, że była porażka tym bardziej nieporozumienie....
~Helicopter Ben aka B52
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

Degustacja win z Francji wątek zamknięty Byłam wczoraj na degustacji win francuskich i była to niestety całkowita...
~Jolanta Kowalska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

dla mnie bomba. wątek zamknięty super miejsce, swietna kuchnia, mila obsluga i piekny wybor win. polecam bardzo.
~ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

BAJASIA wątek zamknięty Extra miejsce, rodzinny klimat, przepyszne zawsze zimne piwko i wspaniałe...
~bumboxs
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

love is in the air. wątek zamknięty miejsce zdecydowanie godne polecenia,niesamowity wystroj a obsluga nie jest...
~Air
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

wróce tam wątek zamknięty Polecam restauracje jadłam tam niesamowite pierogi nazywają sie hiszpańskie....
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 marca 2009

fatalna barmanka wątek zamknięty niebieskowłose dziewczę z kolczykiem w dolnej wardze jest chyba najbardziej...
~oooops
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

kapitalny klimat i doskonala obsluga wątek zamknięty kapitalny klimat i doskonala obsluga
~edyta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

rewelacja wątek zamknięty zatrzymałam się w hotelu lalala wraz z przyjaciółmi z francji, bardzo...
~izabella
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 października 2008

pycha wątek zamknięty super miejsce, inne niż wszystkie inne w Sopocie. plus absolutnie...
~ona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry