Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nieuczciwa Szkoła - uwaga wątek zamknięty Podpisałam umowę ze Szkołą i wpłaciłam zaliczkę. Niestety ani lekcje się...
~loo
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Język polski dla obcokrajowców wątek zamknięty Uczęszczałam na lekcje języka polskiego dla obcokrajowców. Ciekawe zajęcia,...
~Halina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

L ESCARGOT - Szkoła Języków Romańskich wątek zamknięty Uczęszczałem na lekcje indywidualne z języka francuskiego u Pani Moniki....
~Leszek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

wysoki poziom nauczania, profesjonalna kadra i przystępne ceny wątek zamknięty Uczęstniczę w indywidualnych lekcjach j. francuskiego.Profesjonalnie...
~magda m.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

dzieci lubią tą szkołę wątek zamknięty Moje dziecko uczęszczało przez 2 lata na lekcje francuskiego . Córeczka z...
~mama Zuzi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkołę! Lektorzy angażują sie w zajęcia. Szkoła posiada bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

tragedia! ODRADZAM STANOWCZO! wątek zamknięty Zapisałam się na kurs fransukiego w ich filli w Gdyni. Pani w sekretariacie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

POLECAM !! wątek zamknięty Super szkoła! Lektorzy świetni!Są to ludzie którzy naprawde angażują sie w...
~mandarynka99
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

jestem zadowolona wątek zamknięty Chodziłam razem z moim chłopakiem na hiszpański i jesteśmy zadowoleni....
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Uwaga na tę szkołę! wątek zamknięty Do szkoły zapisałam się we wrześniu 2011 r. skuszona promocją. Niestety...
~Bardzo niezadowolona
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Obsługa jest koszmarna!! wątek zamknięty Szkoła ma nierzetelne podejście do klienta. Zapisałem się na zajęcia z...
~ian holyweed
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

ODRADZAM!!! wątek zamknięty Chce opisac krotko moja przygode z LaEscargot a do Panstwa pozostawie ocene....
elagdansk1
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Nieuczciwa szkoła wątek zamknięty Uwaga na tę szkołę! Do szkoły zapisałam się we wrześniu 2011 r. skuszona...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Super Szkoła, szczerze polecam! wątek zamknięty W 100% zgadzam się z moimi poprzedniczkami. Uczęszczałem na kurs językowy w...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Uczęszczałam na dwa kursy językowe do szkoły L'escargot: hiszpański i włoski....
~Mirka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

POLECAM wątek zamknięty Od 2 lat uczęszczam na kurs języka hiszpańskiego i z czystym sumieniem mogę...
~bea
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

Polecam ! Kurs dziennikarski wątek zamknięty Jedyny taki kurs w Trójmieście! Wiadomości z różnych dziedzin dziennikarstwa...
~Dominika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

kurs dziennikarski wątek zamknięty Szkoła l'escargot wraz ze szkołą BEST zorganizowała w tym roku pierwszy kurs...
~dominika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 czerwca 2009

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Super szkoła - zajęcia o odpowiedniej porze, poziom rewelacyjny - czuję, że...
~Marzena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

petardaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Az trudno mi uwierzyć w to co piszę osoba poniżej, ja jestem bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

26

wątków

do góry