Widok

LIDL co warto kupić ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Co warto kupić w LIDLu ? Bardzo rzadko tam bywam i nie wiem co jest warte uwagi, a muszę kupić coś na obiad :)

Jedyne co zawsze tam kupuję to Chusteczki uniwersalne W5 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś używa chemi z lidla? chodzi mi o proszki/płyny do prania oraz do płukania proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję rzadko w Lidlu. najczęściej jak mają promocje to wędliny paczkowane PIKOK, kabanosy, parówki do hotdogow-------maja duzo mięsaa w środku:) jak był schab w promocji to wziełam--ok jest.

buraczki w plastrach:) ogorki konserwowe, jakiś makaron.
jak są tanie to owoce i warzywa
mix sałat,salate rzymska

ser żółty, ale to chyba tylko z dwa razy kupiłam, bo nabiał zamawiam z mleczarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś dla fanek Lidla ;)
http://www.konsumentalista.pl/siec-w-ktora-najczesciej-wpadam-na-zakupy/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobre buraczki w słoiku :] w plastrach :] ostatnio odkryłam ;)

lubimy też sos Korma Curry w słoiku(azjatycki tydzień) ;) do tego pierś z kurczaka i chlebki naan(domowe) :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również polecam piżamki dla dorosłych dzis meżowi znowu dwie sztuki kupiłam w zeszłą jesień również-piżamki po praniu i używaniu wyglądają jak nowe :) dziś pierwszy raz zakupiłam w LIDLU pościel z bawełny zobaczymy ,ponoć ręczniki też mają świetne....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jogurty naturalnie Pilos i pizamy dla dorosłych,ubrania dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadłam jakiś czas temu gołąbki w sosie pomidorowym ze słoika,tylko sosu dorobione trochu i było suuuper,najlepsze gołąbki "nie domowe" jakie jadłam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję przyprawy,nabiał,pieczywo-zwłaszcza tanie rogaliki-0.59gr.i wiele innych produktów wartych polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sery pleśniowe oraz ser gouda w kawałku(chyba holenderski) + wszystko to co wymienione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-gorące croissanty,
-duże puddingi-rewelacja wanilia a burbonem
-serek z orzechami,chociaż jest smaczny troche za słodki dla mnie
-woda mineralna
-żelki i pierniczki
-niektóre alkohole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie może dlaczego lidl wycofam mrożonkę penne spinachi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubię ich wieże owoce i warzywa :]

polubiłam ogórki konserwowe i smakują mi lepiej niż te, które do tej pory były ulubione ;) (Dawtona)

frytki mrożone - ale tylko te cienkie! a nie zawsze i nie wszędzie są.

ten olej w 3l butelkach - zaryzykowałam, wypróbowałam, jest ok.

kukurydza z puszki dobra, ładna, słodka :)
groszek już odpada :P

za to duży waniliowy serek homogenizowany jest super - używam do mini pączusiów :)))))

dobre wędliny w plasterkach i sery :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PIECZYWO,SZYNKA DROBIOWA,UBRANKA DLA DZIECI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tampony są dobre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubię LIDLA za:
- pizzę mrożoną steinofen, najlepsza z mrożonych jakie jadłam
- parmezan starty
- pesto!
- salami paprykowe w plasterkach
- ogórki kanapkowe w słoiku w plastrach, mniam!
- ziemniaki półksiężyce mrożone
- mrożony szpinak ze śmietaną
- serek wiejski taki w niebieskim opakowaniu
- żelki jogurtowe
- ciepłe lody
- oliwki w słoiku,
- tuńczyka
-łososia
- tortellini z lodówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję tym, które o wspomniały o chemii do zmywarek ;p

W końcu nie wydaję już majątku na tabletki do zmywarki, jupi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję:
-mleko PILOS
-ciasto francuskie
-słodycze są super
i... okazjonalnie-wszystko inne,jesli akurat potrzebuję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam...............moze jeszcze cosik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ie ma w lidlu rękawu do pieczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubie wszystko co wymienilyscie poza jedzeniem z tygodni tematycznych. fujjj jest sztuczne i malo przypomina orginaly z kuchni meksykanskiej czy wloskiej. no ale jak ktos nigdy nie byla w meksyku to moze jess lidlowskie specjaly bo i tak nie ma porownania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry