Widok
ja kupuję rzadko w Lidlu. najczęściej jak mają promocje to wędliny paczkowane PIKOK, kabanosy, parówki do hotdogow-------maja duzo mięsaa w środku:) jak był schab w promocji to wziełam--ok jest.
buraczki w plastrach:) ogorki konserwowe, jakiś makaron.
jak są tanie to owoce i warzywa
mix sałat,salate rzymska
ser żółty, ale to chyba tylko z dwa razy kupiłam, bo nabiał zamawiam z mleczarni.
buraczki w plastrach:) ogorki konserwowe, jakiś makaron.
jak są tanie to owoce i warzywa
mix sałat,salate rzymska
ser żółty, ale to chyba tylko z dwa razy kupiłam, bo nabiał zamawiam z mleczarni.
Coś dla fanek Lidla ;)
http://www.konsumentalista.pl/siec-w-ktora-najczesciej-wpadam-na-zakupy/
http://www.konsumentalista.pl/siec-w-ktora-najczesciej-wpadam-na-zakupy/
lubię ich wieże owoce i warzywa :]
polubiłam ogórki konserwowe i smakują mi lepiej niż te, które do tej pory były ulubione ;) (Dawtona)
frytki mrożone - ale tylko te cienkie! a nie zawsze i nie wszędzie są.
ten olej w 3l butelkach - zaryzykowałam, wypróbowałam, jest ok.
kukurydza z puszki dobra, ładna, słodka :)
groszek już odpada :P
za to duży waniliowy serek homogenizowany jest super - używam do mini pączusiów :)))))
dobre wędliny w plasterkach i sery :]
polubiłam ogórki konserwowe i smakują mi lepiej niż te, które do tej pory były ulubione ;) (Dawtona)
frytki mrożone - ale tylko te cienkie! a nie zawsze i nie wszędzie są.
ten olej w 3l butelkach - zaryzykowałam, wypróbowałam, jest ok.
kukurydza z puszki dobra, ładna, słodka :)
groszek już odpada :P
za to duży waniliowy serek homogenizowany jest super - używam do mini pączusiów :)))))
dobre wędliny w plasterkach i sery :]
Ja lubię LIDLA za:
- pizzę mrożoną steinofen, najlepsza z mrożonych jakie jadłam
- parmezan starty
- pesto!
- salami paprykowe w plasterkach
- ogórki kanapkowe w słoiku w plastrach, mniam!
- ziemniaki półksiężyce mrożone
- mrożony szpinak ze śmietaną
- serek wiejski taki w niebieskim opakowaniu
- żelki jogurtowe
- ciepłe lody
- oliwki w słoiku,
- tuńczyka
-łososia
- tortellini z lodówki
- pizzę mrożoną steinofen, najlepsza z mrożonych jakie jadłam
- parmezan starty
- pesto!
- salami paprykowe w plasterkach
- ogórki kanapkowe w słoiku w plastrach, mniam!
- ziemniaki półksiężyce mrożone
- mrożony szpinak ze śmietaną
- serek wiejski taki w niebieskim opakowaniu
- żelki jogurtowe
- ciepłe lody
- oliwki w słoiku,
- tuńczyka
-łososia
- tortellini z lodówki