Widok

LUKULLUS na wesele?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś organizował tam swoje wesele? Czy może był jednym z zaproszonych gości? Pomóżcie proszę, bo HOTEL RENUSZ, który planujemy, to chyba klapa?!

A może ktos może polecić inną super knajpkę na wesele 90 osobowe?

dzieki za pomoc
Monia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już parę razy na tym forym polecałam Lukullusa. Sama będę miała tam wesele w czerwcu, radzę się spieszyć bo dużo terminów mają już zarezerwowanych. Oglądałam na video kasetę z wesela znajomej i wyglądało super. zresztą młodzi byli zadowoleni.Więc chyba jest ok.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam ostatnio w LUKULLUSIE na kolacji i była przygotowana sala na wesele, dla samego wnętrza i dekoracji chce się robić tam wesele.
Wydaje mi się, że nie będziecie żałować, jedzenie dobre, wystrój też a i pewnie muzyka wam dopasuje.
Powodzenia na nowej drodze życia :-))
Lady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oberża pod Lipami w Łęgowie jest naprawdę godna polecenia. Sala przepiękna jedzonko dobre i obsługo miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie rób w renuszu moja znajoma miała tam wesele, to z policją to prawda, byłam gościem, widziałam całą sytuację, serce się kraja, co oni tam przeżyli, dlatego te pozytywne opowieści o renuszu to dla mnie jawna akcja pracowników hotelu

nie polecam, z całego serca nie.......

proszę o maila jeśli masz jeszcze wątpliwości, chętnie się spotkam i opowiem jak było.
Pozdrawiam
ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Wczoraj filmowałem wesele w Lukullusie.
Z czystym sumieniem mogę polecić.
Wesele należało do jednych z najbardziej udanych jakie filmowałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
Duża, jasna, ładna sala , jedzenie OK, żadnych negatywnych uwag.
Pańtwo młodzi zadowoleni.
Oczywiście bardzo ważną rolę odegrał zespół muzyczny North-West oraz goście wśród której było dużo młodzieży.

Wideofilmowanie "FILMART" www.filmart.end.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może wie jaka jest cena w LUKULUSIE od osoby, też się nad nim zastanawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają zestawy za 90, 110, 130 zł za osobę. Ten za 130 jest bardzo bogaty, ale my chyba wybierzemy za 110 zł za osobę. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry